Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Realizacja zamówienia

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 51
  • 0

Realizacja zamówienia

Witam

Jestem nowy na forum.

Zamówiłem dzisiaj urządzenie bez abonamentu, nie jest to pierwsze urządzenie przypisane do mojego konta.

Status zamówienia to przygotowywanie do wysyłki.

Proces zamowienia przez internet przeszedł bezproblemowo jednak zastanawia mnie czy coś jeszcze może pójść nie tak.

Jakie są wasze doświadczenia że sklepem? Czy operator anulowal kiedyś wasze zamowienia po tym jak przeszły przez koszyk?

Podzielcie się opiniami 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Realizacja zamówienia

Jest skompletowane to pewnie jutro będzie nadane i w środę u Ciebie. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Realizacja zamówienia

@Freyon77 jak zamówiłem z dostarczeniem przez kuriera, to nigdy nie było problemów. Jeżeli był odbiór w salonie, to były problemy z odbiorem. Najczęściej przy składaniu zamówienia urządzenie dostępne w salonie, jak poszedłem po odbiór, to najczęściej nie mieli, mimo, że w SMS-ie potwierdzającym informacją podaną, że gotowe do odbioru.

Anonim

Nie dotyczy

Realizacja zamówienia

Czasem jest tak, że zamienia idą do ręcznej ręcznej weryfikacji finansowej wtedy mogą być anulowane. Jeżeli dostałaś normalnie potwierdzenie złożenia zamienia to powinno już gładko przejść. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 51
  • 0

Realizacja zamówienia

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi 🙂

Nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz.

Otóż dlaczego podczas umowy o sprzęt na raty nie są wymagane żadne dokumenty?

Jestem nowy w orange a pierwszą e-umowę o sprzęt podpisałem bez problemu i nie musiałem okazywać żadnych dokumentów bo... wybrałem dostawę paczkomatem inpost 🤔

W wiadomości e-mail dostałem tym razem informację o przedstawieniu tylko dowodu osobistego kurierowi (też e umowa). Czy kurier będzie wymagać dodatkowych dokumentów?

(Zaznaczam że to nie abonament)

Anonim

Nie dotyczy

Realizacja zamówienia

Rzeczywiście nie raz tak jest, że przy zawieraniu umowy jak piszesz wymagają dodatkowego dokumentu. Jednak wtedy taka informacja pojawia się podczas realizacji zamówienia, że dodatkowo dołączyć jeden z wybranych dokumentów. Z jakiegoś względu u Ciebie tego nie było więc też kurier nic więcej nie powinien wyglądać w tej kwestii. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 51
  • 0

Realizacja zamówienia

Dziękuję za odpowiedź 🙂 Jeśli coś się dzisiaj zmieni to dam znać jak sprawa się skończyła 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 51
  • 0

Realizacja zamówienia

Niestety sprawa skończyła się niepomyślnie. Otrzymałem informację że sprzęt został zapakowany i mam czekać na sms od kuriera.

Po czym gdy chciałem sprawdzić zamowienie na koncie orange w "Moje Sprawy" zamowienie zniknęło.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 51
  • 0

Realizacja zamówienia

Zamówienie jeśli ręcznie je wyszukam bez logowania widnieje jako skompletowane. Teoretycznie powinno zostać jeszcze dziś nadane gdyż zamówione zostało w niedzielę (wg strony zamowienia do godz 12 są wysyłane tego samego dnia).

No nic poczekam jeszcze trochę i zobaczę co się dzieje 😕

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Realizacja zamówienia

@Freyon77napisał(-a)

Niestety sprawa skończyła się niepomyślnie. Otrzymałem informację że sprzęt został zapakowany i mam czekać na sms od kuriera.

Po czym gdy chciałem sprawdzić zamowienie na koncie orange w "Moje Sprawy" zamowienie zniknęło.


Dlaczego niepomyślnie? Skoro jest zapakowane i należy oczekiwać wiadomości od kuriera to chyba wszystko w porządku 🤔 System potrzebuje czasu aby to wszystko  przetworzyć i dlatego występują takie błędy. Cierpliwości kolego 😉

Anonim

Nie dotyczy

Realizacja zamówienia

Jest skompletowane to pewnie jutro będzie nadane i w środę u Ciebie.