Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tragiczny ping w grze World of Warcraft.


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Tragiczny ping w grze World of Warcraft.

Mam neostrade do 10mb/s, na stronie speedtest.pl ping pokazuje około 30.

2f4d5feb6a03c

A w grze World of Warcraft po zalgowaniu sie mam ping 57ms, a po minucie skacze do 1000ms, a nawet do 2000ms i wyrzuca z gry. Dawniej tak nie bylo to dzieje sie na przestrzeni miesiaca juz. Dlaczego tak sie dzieje ?

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Tragiczny ping w grze World of Warcraft.

Przyczyn może być wiele, przeciażenie serwera, przeciążenie sieci, zmiana miejsca serwera, etc etc......Zgłoś problem do BOK jeśli ten problem występuje często. Pozdrawiam.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Tragiczny ping w grze World of Warcraft.

"negrim" taki ping jak na Twojej fotce to ja mam też w porywach, a nie gram w żadne wymagające gry. Tak więc z tymi parametrami daleko do doskonałości. Jak składam reklamacje to dostaję odpowiedź, że mieści się w parametrach. Tak samo jak w umowie na prędkość jest wpis do 80 Mb/s więc jak mam 32.49 Mb/s (fotka) to powinienem się cieszyć, nie wspominając już o pingu. No ale w dobie dzisiejszego internetu LTE trzeba poczekać do końca umowy i po prostu zrezygnować.


Prędkość 12-02-2017.jpg

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Tragiczny ping w grze World of Warcraft.

Wiesz takie sytuacje miałem kiedyś na łączu UPC w 2008 roku właśnie w World of Warcraft.Gdy eksplorowałem sam krainę było jeszcze na poziomie 60ms ale gdy pojawił się inny bohater kierowany przez przeciwnika to PING wzriastał do 2000ms.

Na pewno lepszą sytuację miałbyś podczas używania łącza LTE ale czy masz zasięg to jest pytanie.