Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komentarz do artykułu "Jaki wybrać internet do streamingu gier?"


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Komentarz do artykułu "Jaki wybrać internet do streamingu gier?"

Wybaczcie, że to napiszę, ale normalnie mnie ta informacja zawarta na stronie blogu Orange rozwaliła.

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/jaki-wybrac-internet-do-streamingu-gier/

W przypadku internetu światłowodowego jeszcze da się przełknąć, tylko czemu na NO pojawiają się tematy o problemach z graniem na internecie światłowodowym? Tu jeszcze streamowanie gier dorzucone. No ale trzeba w jakiś sposób zareklamować. Może by tak poruszyć temat trasy routingu, skoro już jest poruszony temat internetu do gier. Tego już nie było poruszone na blogu we wspomnianym temacie.

Inna sprawa, to użycie do tych celów internetu mobilnego. Można by było już się nie ośmieszać. Jest napisane, że podczas streamowania gier może być zużyte nawet 10 GB transmisji na godzinę. Szkoda tylko, że nadal najwyższy pakiet internetu mobilnego do użytku domowego to tylko 250 GB, co wystarczy na jeden dzień z kawałkiem. Nie uwzględniam tu godzin nocnych 0-8, bo najczęściej i tak w tych godzinach transmisja nie jest darmowa, tylko pomniejsza pakiet 250 GB, nie wspominając juz o niższych pakietach typu 10 GB i 50 GB. To może by tak zaproponować większe pakiety GB jak już tak reklamowany jest internet do streamowania gier. Dodać do tego jeszcze częste przeciążanie nadajników i lejki techniczne, bo taki streaming na pewno nie obejdzie się bez blokady.

 

 

 

________________

*Post wydzielony z tematu "Pogaduchy 2.0" - moderator Wojciech.

9 ODPOW. 9

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Komentarz do artykułu "Jaki wybrać internet do streamingu gier?"

@ketrasaArtur  A piszesz o mobilnym Internecie czy światłowodowym bo zeszłeś na limity a światłowód nie ma limitów raczej oprócz prędkości 🤔


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Komentarz do artykułu "Jaki wybrać internet do streamingu gier?"

@Citi2017 w temacie był poruszany internet światłowodowy i mobilny do streamingu gier, więc najpierw odniosłem się do światłowodu, potem do internetu mobilnego. Może powinnam bardziej rozdzielić, ale teraz już nie mam możliwości edycji. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Komentarz do artykułu "Jaki wybrać internet do streamingu gier?"

@ketrasaArtur  No troszkę powinieneś  rozdzielić 😜 ale zdarza się w pośpiechu 😊


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Komentarz do artykułu "Jaki wybrać internet do streamingu gier?"

Ja się tam nie znam ale w mobilnym jest chyba 1TB ale nie korzystam


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Komentarz do artykułu "Jaki wybrać internet do streamingu gier?"

@Citi2017 pisze o światłowodzie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Komentarz do artykułu "Jaki wybrać internet do streamingu gier?"

@Venomoth3 w abonamencie jest pakiet 250 GB. Tobie pewnie chodzi o pakiet w ofercie na kartę, tam faktycznie jest 1TB na rok.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Komentarz do artykułu "Jaki wybrać internet do streamingu gier?"

@ketrasaArtur Jest 2 TB w ofercie premium i uważam drugi TB jest(dyskryminacją/nie znoszę tego słowa/) gdy wy macie Flex


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Komentarz do artykułu "Jaki wybrać internet do streamingu gier?"

@Venomoth3 masz rację, teraz w promocji można dostać 2TB, po aktywacji pakietu. Różnica jest taka, że Ty za pakiet w ofercie na kartę musisz zapłacić w zależności od wersji 300 zł lub 360 zł, ja za FLEX-a, od czasu jak to uruchomiłem, jeszcze nie zapłaciłem za plan ani razu. To dzięki poleceniem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Komentarz do artykułu "Jaki wybrać internet do streamingu gier?"

@ketrasaArtur no właśnie