Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sagemcom UHD88 + dysk PVR - problem


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Sagemcom UHD88 + dysk PVR - problem

@jarmk tylko, że to temat o dekoderze ICU 100 Samsunga tyczy się użytkowników światłowodu, UHD88 to inna technologia. Tu nawet nie mogę nagrać innego programu jak tylko ten, który oglądam (mam tv z neta).

Żona jest bardzo zawiedziona takim rozwiązaniem, ja żałuję na tą chwile rezygnacji z NC+. Chciałem mieć wszystko połączone w LOVE (komórki, internet i tv). To był błąd jak widać. Szkoda, że przed podpisywaniem umowy nikt z konsultantów Orange nie informuje o takich niedogodnościach jak problemy z dekoderami, problem z oszczędzaniem energii, problem z niemożliwością nagrywania innego programu niż ten, który się ogląda (mowa o dekoderach UGD88 i WHD80 podłączonych przez internet). Oraz dodatkowa opłata za utrzymanie łącza - tej opłaty całkowicie nie rozumiem.

Do marca 2020 jeśli nic się nie zmieni w tej kwestii ze strony Orange to podziękuje za współpracę. Przeniosę wszystkie usługi do innych operatorów.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Sagemcom UHD88 + dysk PVR - problem

@hasufrogg

Rzeczywiście, nie zwróciłem uwagi, masz racje.

Ja również miałem NC+, wcześniej N od początku jak tylko powstała i też mam porównanie... a przeszedłem do Orange, bo miałem remont i musiałem zlikwidować talerz sat., kable, itd.

 

I również opisywałem/wypisywałem uwagi z jakimi spotkałem się tu w Orange, między innymi "przeboje" z podłączonym dyskiem twardym...

No cóż, czekamy w takim razie na aktualizacje..

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 106
  • 1

Sagemcom UHD88 + dysk PVR - problem

Dysk cały czas mieli, gdyż jest włączony tzw TimeShift, czyli nagrywanie danego kanału na którym stoimy....

oczywiście powinno to być słyszalne itp tylko przy włączonym dekoderze.

Jeśli przy wyłączonym też to słychać, tzn że dysk się zużywa mimo wyłączonego dekodera... xD

Czyli jest tak jak piszecie: badziewny soft.

Jestem prawie że pewny,  nie da się tego wyłączyć bez odłączania dysku od stb... 

 

powodzenia:)