Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z dekoderem Sagemcom WHD 80


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Problem z dekoderem Sagemcom WHD 80

Od wczoraj nie wyświetlają mi się kanały. W momencie kliknięcia na dany kanał jest tylko czarny obraz. Klikając 0 aby wyświetliły się miniatury kanałów również pokazuje czarne okienka. Zarówno dekoder jak i funbox był restartowany jednak to nie pomogło. Dekoder łączy się z modemem po WIFI i o dziwo zwiastuny filmów działają.

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Problem z dekoderem Sagemcom WHD 80

@angel_29Poczytaj co jeszcze możesz sam zrobić problemy z telewizja


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Problem z dekoderem Sagemcom WHD 80

Kontaktowałam się z infolinią i niestety również Pani nie była w stanie mi pomóc  😞 Oczywiście również był wybierany kanał 998 jednak na dekoderze nic się nie działo a Pani na infolinii powiedziała mi, że nie widzi abym utraciła uprawnienia do kanałów. Zostało utworzone zgłoszenie jednak szukam pomocy bo może sama jestem w stanie jakoś to naprawić.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z dekoderem Sagemcom WHD 80

@angel_29A ustawiałeś dekoder na kanał  TVP 1 ? na około 1 godziny ?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Problem z dekoderem Sagemcom WHD 80

Witam ponownie, niestety ustawienie na TVP 1 nie pomogło, połączenie kablowe z funboxem równiez nie pomogło. Próbowałam naprawić również poprzez aplikacje mój funbox niestety nic.... Problem nadal jest:-(

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Problem z dekoderem Sagemcom WHD 80

Karta się nie wysunęła? Wyjmij kartę i włóż ponownie. Jak nie pomoże, dekoder do wymiany.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Problem z dekoderem Sagemcom WHD 80

Dziękuję za pomoc. Po kontakcie z infolinia niestety dekoder ma zostać wymieniony.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Problem z dekoderem Sagemcom WHD 80

u Mnie Nie Ma Takiego Problemu z Odbiorem Kanałów w Orange w Satelicie 🙂