Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Laptop MSI KATANA 17 nowy nabytek


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 277
  • 1

Laptop MSI KATANA 17 nowy nabytek

Na stronie Orange pod oferta laptopa MSI KATANA 17 zamiescielem kilku dniowa opinie o urządzeniu na które wymieniłem poprzednie urządzenie które ktez kupiłem  od Orange. Na raty. Wtedy HP Omen 17. Porównałem odczucia. Wrażenia, no może trochę ostro ale bez przesady. Bo o plastiku ale ruskie zabawki z lat 80 nie napisałem. Zapomniałem. 

Niestety obserwuje od kilku lat ostra cenzurę na forum, a teraz na stronie Orange. Przecież nikt nikogo nie obraża, chodzi o to by ktoś od producenta przeczytał i wpłynął na księgowych i poprawił to i owo. Jaki jest sens istnienia forum, gdy nie można napisać prawdy ?

Jak tematu nie zablokują to jestem ciekaw waszej opinii

3 ODPOW. 3

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Laptop MSI KATANA 17 nowy nabytek

Moich złośliwości na temat oferty sklepiku orange i omijania go z daleka nie wycinano.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 154
  • 547
  • 0

Laptop MSI KATANA 17 nowy nabytek

Niestety największy wpływ na "korpoksięgowych" mają dyrektorzy/zarządy/właściciele tych korporacji a oni oczekują od nich i marketingowców głównie efektywnych sposobów na zwiększenie przychodów. A w tej kwestii jakość niestety pierwszoplanowej roli nie odgrywa. Jak to ktoś stwierdził kiedyś projektowano na min x lat a teraz na max y lat, i w tym cały szkopuł. Popatrz co się dzieje choćby na rynku komórek tak naprawdę to ~"mordujemy" nimi Afrykanów... a liczy się zysk i byśmy mieli jak najtaniej a i tak jest coraz drożej. Taniości nie lubi żadna korporacja...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 277
  • 1

Laptop MSI KATANA 17 nowy nabytek

Jeszcze raz napisalem opinie, nie jest juz tak zangarzowana jak poprzednia ale pozwole sobie ja zamiescic tutaj - wybaczcie 

" Dobrze wyceniony laptop oferujący wydajne podzespoły,

w miarę dobrą jakość wykonania i kulturę pracy za rozsądną cenę.

Na pokładzie modelu MSI Katana 17 B13VGK-856XPL

(dostępnych jest wiele wariantów tego laptopa)

znajduje się 24-rdzeniowy układ Intel Core i9-13900H,

32 GB pamięci RAM i mocna karta graficzna NVIDIA Geforce RTX 4070.

Taki zestaw gwarantuje, że laptop bez problemu poradzi sobie z popularnymi tytułami gier, czy z montażem materiałów filmowych, grafik i moderacja zdjęć.

A jednocześnie nie będzie się przegrzewać, zachowując optymalną temperaturę obudowy.

Należy również zwrócić uwagę pełnowymiarową gamingową klawiaturę

z podświetleniem RGB i wyraźnie wydzielonymi klawiszami WASD

Rozczarowuje ograniczona ilość łączy i brak thunderbolt.

Materiał wykończeniowy to jedynie plastik. Trzeba uważać na zawiasy ekranu.

Niestety są narażone z złamanie i zniszczenie przy okazji ekranu.

Bardzo przyjazna jakość pełnego Full HD 1920x1080. Brak powidoków, choć to zwykły IPS.

Za ta cenę polecam "