Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Filtr vdsl


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Filtr vdsl

Witam, przedłużając umowę internetową przeszliśmy na ofarte Orange Love (tel stacjonarny, Internet,tv i tel komorkowy). Aktualnie posiadam router funbox 2.0. Kiedy podlaczam tel stacjonarny do gniazda "tel" w funboxie tel stacjonarny nie działa ( podłączonie go na inne sposoby też nie pomaga - brak sygnalu). zgodnie z instrucja powinnam dostać splitter vdsl aby wszystko podłączyć poprawnie, a którego oczywiście nie dodawałam i nikt w salonie nie powiedział że takie coś będzie potrzebne. W takiej sytuacjo moje pytania brzmi : co mam zrobić aby mój tel stacjonarny dzialal i aby dostać od Was filtr vdsl bez poniesienia dodatkowych kosztów ?
10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Filtr vdsl

@ankakJa taki filtr na w pudelku od Funbox 2.0 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Filtr vdsl

Wymieniając funbox 1.0 na funbox 2.0 dostałam tylko router, zasilacz oraz kabel do podłączenia rutera z gniazdem telefonicznym
Anonim

Nie dotyczy

Filtr vdsl

@ankakCzyli nie dostałeś kompletu do Funbox 2.0 a ty nie masz teraz telefonu VoIP zamiast stacjonarnego czyli post? 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Filtr vdsl

@Anonim Wymiana polegała na tym że oddając funbox 1.0 (router, zailacz i kabel) dostałam to samo tylko że funbox 2.0 ( router, zasilacz,kabel). Mam zwykły telefon stacjonarny bezprzewodowy z Panasonica.
Anonim

Nie dotyczy

Filtr vdsl

@ankakA wcześniej miałeś Internet adsl?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Filtr vdsl

@Anonim miałam filtr adsl i podłączony do niego telefon i Internet.
Anonim

Nie dotyczy

Filtr vdsl

@ankakTak filtr podłączają technicy jak przechodzi się z adsl na vdsl  wiec takiego nie ma w pudelku.

2258619200_1385222803.jpg


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Filtr vdsl

@Anonim u mnie nie było monterów, a takie cos właśnie potrzebuje. Dlatego pytam gdzie i co mam zglosic aby takie cos mieć podłączone.
Anonim

Nie dotyczy

Filtr vdsl

@ankakDo BOK 510 100 100