Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder samsung icu 100 dysk


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Dekoder samsung icu 100 dysk

Witam. Czy ktoś może mi pomoc odnośnie dysku hdd? Został sformatowany ale dekoder go nie widzi, jeśli zrobię format inaczej to widzi tylko żeby oglądać np zdjęcia. Nie mogę nic nagrywać bo go nie widzi. Czy jest ktoś kto jest w stanie wytłumaczyć mi krok po kroku jak powinnam to zrobić żeby dekoder zainstalował dysk? 

13 ODPOW. 13

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Dekoder samsung icu 100 dysk

@Paulina76 A gdzie podpinasz dysk? W sensie do, którego gniazda usb?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Dekoder samsung icu 100 dysk

@sebaswiderski z tylu. Ale już poszło. Dysk zainstalowany. Pocieszylam się chwile. I znów go nie widzi. Dysk podpięty do komputera wszystko hula. A dekoder raz widzi raz nie. A jak widzi to pokazuje błąd E01. Nie wiem jaka może być przyczyna. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

Dekoder samsung icu 100 dysk

Nie chcę (po raz kolejny) wsadzać kija w mrowisko, ale ICU100 to kosmicznie niedopracowany produkt (mówię o poziomie oprogramowania).

Dopóki chce się tylko oglądać TV, to niby wszystko jest OK, ale jak się wymaga choć odrobinę więcej, to zaczynają się problemy.

O hopkach z dyskami pisało tu już wiele osób. Niemożność ustawienia własnej numeracji / kolejności kanałów (co bez problemu potrafił przedpotopowy tuner DVB-T podłączany do analogowego telewizora). Że już nie wspomnę o niedziałającej opcji ochrony rodzicielskiej - przez pierwszy rok używania dekodera zgłaszałem to kilka razy na infolinii, za każdym razem słyszałem, że sprawa "na pewno" zostanie rozwiązana przy kolejnej aktualizacji oprogramowania - i nic, ochrona rodzicielska dalej nie działa…

A najgorsze, że wszystkie te tematy i problemy wracają jak bumerang, piszą o nich na forach kolejne osoby, kolejny raz zgłasza się do BOK - i nic to nie zmienia.

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder samsung icu 100 dysk

Ja obstawiam problem z dyskiem, był już podobny temat > Klik.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Dekoder samsung icu 100 dysk

@Paulina76  Czy dekoder lub komputer po formacie widzi pełną pojemność dysku czy tylko niewielki fragment?

Prawdopodobnie dysk jest uszkodzony.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Dekoder samsung icu 100 dysk

Komputer go widzi normalnie. Dekoder go widział, nawet zainstalował i przez chwile hulał. Ale coś się rozłączyło i teraz kompletnie go nie widzi. Próbowałam z komputerem i konsola i działa normalnie. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Dekoder samsung icu 100 dysk

@Paulina76  Spróbuj może zresetować dekoder do ustawień fabrycznych. Przy okazji możesz zerknąć co pokazuje „menu infolinii” na temat dysku. 

Musisz klikać na pilocie żółty-niebieski-żółty-niebieski.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Dekoder samsung icu 100 dysk

Proponowałbym, o ile to możliwe, podpiąć inny dysk i sprawdzić. będzie wtedy wszystko wiadomo, czy wina dekodera, czy dysku.. 

Mam jeden jakiś stary i też go dekoder nie widzi, więc kupiłem nowy i zero problemów.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Dekoder samsung icu 100 dysk


@Janhalbnapisał(-a)

Że już nie wspomnę o niedziałającej opcji ochrony rodzicielskiej - przez pierwszy rok używania dekodera zgłaszałem to kilka razy na infolinii, za każdym razem słyszałem, że sprawa "na pewno" zostanie rozwiązana przy kolejnej aktualizacji oprogramowania - i nic, ochrona rodzicielska dalej nie działa…


Co masz na myśli? Czy po włączeniu filmu/kanału od lat 18 nie musisz wpisywać kodu dla dorosłych?