Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak sygnału uhd88


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak sygnału uhd88

Witam!

Proszę o wyjaśnienie co powoduje, że dekoder Orange Sagemcom UHD88 nie generuje w swojej zasadniczej części programu tv sat i podaje komunikat brak sygnału. O braku sygnału dla UHD88 przeczytałem wpisy na różnych farach ale nigdzie nie znalazłem wyjaśnienia ani propozycji pozytywnego rozwiązania dlatego pozwalam sobie postawić ten problem z opisem własnych doświadczeń. Przeprowadziłem testy dla 2 anten (dużej i małej), 3 różnych konwerterów, 2 kabli antenowych, przy połączeniach hdmi i scart, 4 dekoderach UHD88 oraz na starych dekoderach Polsatu i Cyfra+ (połączenia tylko scart). We wszystkich przepadkach poprawny program tv sat był generowany dla dekoderów Polsatu i Cyfra+ oraz dla 4 UHD88 w części tzw warsztatowej (przyciski DCD). Natomiast dla tych samych 4 dekoderów UHD88 w części zasadniczej brak emisji tv sat i komunikat brak sygnału na wejściu SAT. Wartości parametrów generowane przez moje anteny satelitarne dla przykładowych programów tv wynosiły (1) miernik pracowników Orange moc 5/8=62% jakość 8/8=100%, (2) dekoder Polsat moc 69%, (3) Cyfra+ moc 90%, (4) Orange UHD88 moc do 77% jakość do 89%, (5) UHD80 moc 78% jakość 98%. Dokumentację w postaci zdjęć można zobaczyć tutaj: www.braksygnalu.jurek.waw.pl  Będę wdzięczny za sugestie a ponieważ jestem laikiem proszę opisy na takim poziomie.

1 ODPOWIEDŹ 1
Anonim

Nie dotyczy

Brak sygnału uhd88