Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana ustawień w profilu

Jesteś u nas już jakiś czas i chciałbyś pozmieniać kilka rzeczy? Tutaj znajdziesz kilka przydatnych wskazówek w kwestii podstawowych zmian. Zacznijmy od tego gdzie rozpocząć. Wystarczy w prawym górnym rogu ekranu kliknąć na trzy kropki i następnie na "Moje ustawienia". Tak jak niżej:

 

moje ustawienia.png

 

Zmiana adresu e-mail

 

Po wejściu w "Moje ustawienia" wystarczy że klikniesz na przycisk "E-mail", wtedy będziesz miał dostęp do zmiany adresu e-mail, oraz do funkcji wyłączenia całkowicie powiadomień na swoją skrzynkę ze społeczności.

 

email.jpg

 

Zmiana awatara

 

Chcesz ustawić swój własny awatar? Wystarczy dalej będąc w "Moje ustawienia" przejść do zakładki "Awatar". Tam zobaczysz aktualnie przeze Ciebie posiadany obrazek, a zmienić go możesz klikając na napis "Zmień awatar". Wygląda to jak poniżej:

zmien aw.png

 

Po kliknięciu w Zmień awatar będziesz mieć do wyboru:

  1. Z Komputera - po wybraniu przycisku "Przeglądaj" otrzymasz dostęp do dodania obrazka z Twojego komputera/telefonu/tabletu.
  2. Z albumów - jak dodałeś już wcześniej jakiś obrazek na forum, to w albumie będziesz miał do niego dostęp. Po czym będziesz mieć możliwość ustawienia go jako awatar.
  3. Ze strony www - dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak posiadasz odnośnik do obrazka, to dzięki tej funkcji możesz go dodać.
  4. Z domyślnych - mamy przygotowanych kilka awatarów z których możesz wybrać swój własny.

widok zmiany.png

 

Po wyborze swojego zdjęcia zostanie tylko go odpowiednio wykadrować i to tyle. Możesz cieszyć się własnym zdjęciem pośród naszej super społeczności.

 

Powiadomienia

 

W tej zakładce znajdziesz sporo możliwości zmiany powiadomień jakie od nas otrzymujesz. Jest ona podzielona na cztery części:

  • Obserwowane tematy - tutaj możesz przeglądać, oraz usunąć powiadomienia z tematów które śledzisz. Przykładowo jak nie chcesz otrzymywać powiadomienia z danego tematu, to wystarczy go zaznaczyć i następnie kliknąć na "Opcje subskrypcji wiadomości e-mail" i zostaje tylko nadusić na "Usuń zaznaczone subskrypcje".
  • Moje zakładki - z tego miejsca możesz podejrzeć zapisane przez Ciebie posty (dodać taki post do zakładki możesz przez kliknięcie przy poście na trzy kropki i "zakładka") i je usunąć.
  • Ustawienia powiadomień - w tym miejscu masz bardzo dużo ustawień dotyczących przesyłanych do Ciebie powiadomień. Szczegóły do każdej z opcji znajdziesz po najechaniu kursorem lub kliknięciu na literkę "i".
  • Format wiadomości e-mail - tutaj znajdziesz konfigurację wiadomości jakie od nas otrzymasz. Szczegóły znajdziesz tak samo po najechaniu na literkę "i".

 

Masz pytanie co do funkcjonowania społeczności? Zadaj pytanie tutaj w dziale O społeczności i kliknij na nowy temat oraz wybierz odpowiednią etykietę.

Historia wersji
Nr wersji:
2 z 2
Ostatnio zaktualizowane:
‎15-07-2021 22:08
Zaktualizowano przez:
 
Etykiety (1)
Autorzy