Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zmiana umowy na kartę z Orange love

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 33
  • 0

zmiana umowy na kartę z Orange love

@ketrasaArtur Dobrze by było z uruchomieniem tej usługi 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

zmiana umowy na kartę z Orange love

@Marti35 już można po rozwiązaniu umowy w OL możesz przenieść numer do oferty na kartę.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 33
  • 0

zmiana umowy na kartę z Orange love

@ketrasaArtur Masz więcej info o tym? Jeśli tak to proszę o link


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 38
  • 0

zmiana umowy na kartę z Orange love

Nie da się i koniec trzeba zmienić operatora i potem można wrócić!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

zmiana umowy na kartę z Orange love

@Damian3942 @Marti35 nie mam żadnego linku z informacją. Wiem tylko po rozmowach z konsultantami, że da się po zakończeniu umowy OL zostawić numer w ofercie na kartę. Sytuacja zmieniła się niedawno. Najlepiej wniosek o zakończenie umowy OL i pozostawieniu numeru komórkowego w ofercie na kartę złożyć w salonie. Z uwagi na obecną sytuację, może to być utrudnione.

 

Kilka osób również na NO opisywało swoją sytuację w tej sprawie. 

 

Najbezpieczniej lepiej skorzystać z konkurencji, jak napisał @Damian3942. W tedy na pewno zadziała, a ja sam osobiście sprawdziłem to rozwiązanie i numer mam w ofercie na kartę po zakończeniu OL.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5461
  • 184

zmiana umowy na kartę z Orange love

@ketrasaArtur 

Oficjalnie nie można zmigrować do oferty na kartę z Love poza przypadkami:

Migracja z Love Mini do samego internetu - z automatu numer idzie do karty

Migracja z Love 4U do int z tv i voip- z automatu idzie na kartę

Nie rozpatrujemy tu przypadków załatwianych reklamacyjnie i rozpatrywanych indywidualnie.

Nadal nie ma możliwości przeniesienia na kartę numeru z Love w przypadku rezygnacji z całego pakietu.

I nie ma zadnego oficjalnego info na ten temat.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

zmiana umowy na kartę z Orange love

W tym wątku pisaliście, że się da. Nawet było potwierdzone w salonie, na infolinii Flexa i Orange. Coś się zmieniło? 

 

Edit: nie zauważyłam, że data początkowych postów w tym wątku była inna. Najmocniej przepraszam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

zmiana umowy na kartę z Orange love

@SarahLynn jak było AMA, był również ten temat poruszany. Na to wygląda, że wszystko zależy z jakiego OL się korzysta oraz na jakiego konsultanta się trafi. Na czacie konsultanci też różnie podają. Ja osobiście miałem OL z internetem domowym LTE. Ponieważ dowiedziałem się, że numer mogę stracić po zakończeniu umowy, skorzystałem z konkurencji a następnie wróciłem do Orange na kartę. Podobno nie da się przenieść numeru internetowego, wiec również postanowiłem wniosek złożyć, a dodatkowo złożyłem wypowiedzenie w salonie Orange. Oba numery, komórkowy i internetowy zostały przeniesione do konkurencji, a następnie po przez stronę: 

https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange

ona numery znalazły siew ofercie na kartę w Orange. To jest sprawdzony sposób prze zemnie i na 100% działa. Pozostałe sposoby znam tylko z opisu i kontaktu z konsultantami.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 33
  • 0

zmiana umowy na kartę z Orange love

@ketrasaArtur Po jakim czasie od przejścia do konkurencji powróciłeś do oferty Orange na kartę?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

zmiana umowy na kartę z Orange love

@Marti35 wniosek o przeniesienie złożony przez stronę internetową, co trwa około tygodnia czasu. Kurier dostarcza kartę SIM bezpłatnie w przeciągu dwóch dni. Konkurencja z której skorzystałem, to fiolet, według mnie ma najprostszy sposób przenoszenia numerów, a całość wypełniania wniosków, to kilka minut. Nie polecam przenoszenia do żadnego wirtualnego operatora, bo później jest trudniej wrócić do Orange.