Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przedłużenie umowy przez internet

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

przedłużenie umowy przez internet

@doro141 dowiedz sie jutro na czacie czy jest mozliwosc zmiany. Jesli nie to nie przyjmuj i rob wszystko od nowa


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

przedłużenie umowy przez internet

Niby tak, ale faktura przyjdzie po miesiącu, także nie będę chyba wiedział czy jest ten rabat? Chociaz w sumie w aplikacji orange powinno być?  W każdym razie dziękuję za odpowiedzi🙂 Wolę być ostrożny z tymi umowami bo już nie raz były różne niespodzianki z ostateczną fakturą. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

przedłużenie umowy przez internet

W Moj Orange powinno byc, ale dopytaj konsultanta to Ci powie wszystko. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

przedłużenie umowy przez internet

Czyli mogę zrezygnować w tej chwili i zamówić kolejną z tym wyższym abo? Jeszcze ostatnie pytanie? po prostu nie wiem czy dobrze rozumiem ten drugi podpunkt. Jeśli mam obecnie 2 abo 49, jeden się kończy i wybiorę przedłużenie za 55 to zgodnie z tym drugim warunkiem będę spełniał to kryterium i rabat będzie mi się należał? 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

przedłużenie umowy przez internet

acha, te abonamenty zrabatowane wyświetlają mi się : jeden 39 a drugi 19, ale podstawa to oba 49


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

przedłużenie umowy przez internet

Wychodzi na to ze spelnia ten warunek. Umowa jest w trakcie przygotowania, skpntaktuj sie jutro z konsultantem to wyjasni Ci czy mozesz zmienic abo na wyzszy czy mozesz anulowac


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

przedłużenie umowy przez internet

ok


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

przedłużenie umowy przez internet

@doro141 realizowanego zamówienia pewnie nie bardzo da się zmienić. Na infolinii konsiltant pomoże w tej sprawie, anuluje obecną imowę i poprowadzi do podpisania nowej. Aby tylko nie poszło do realizacji.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

przedłużenie umowy przez internet

Aktualizacja -rozmawiałem dzisiaj jeszcze raz z konsultantem. Powiedziano mi, że jeśli w podsumowaniu widnieje kwota z rabatem to ten rabat jest przyznany. Napisała, że dzieje się to automatycznie na koncie i gdyby rabatu nie było to by się nie wyświetlał. Wyjaśniła, że rabat przyznano za posiadanie drugiego numeru, który nie miał rabatu. Potwierdziła, że nie muszę mieć orange love i nie wspominała o tym drugim warunku. rozmowa zapisana. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1275
  • 3052
  • 31

przedłużenie umowy przez internet

@doro141  Ta kwota 55zl to kwota wysciowa od niej odliczasz -5zl efaktura -5zl marketing (o ile wyraziłeś zgody) i następnie -20 zł za łączenie usług. Finalnie wychodzi 25zl