Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakończenie umowy, a przeniesienie numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Zakończenie umowy, a przeniesienie numeru

Dzień dobry,

Dzisiaj tj. z dniem 16/01/2020 zakończyła mi się umowa z Orange. Wypowiedzenie zostało złożone w salonie. Teraz mam problem, niestety. Chciałam przejść na usługi do Nju. Nie zrobiłam tego jednak w odpowiednim czasie i teraz pojawia się komunikat ,,Nieobsługiwana karta sim". Brak możliwości wykonywania połączeń, wysyłania smsów. Moje pytanie - czy mogę coś zrobić aby aktywować stary numer? Czy pozostaje mi już tylko nowa umowa z nowym numerem?

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Zakończenie umowy, a przeniesienie numeru

@Cejtrin86 

 

Jeżeli numer telefonu nie został przeniesiony do NJU Mobile a został wyłączony na poziomie Orange,należy się kontaktować właśnie z Orange z prośbą o przywrócenie numeru do taryfy na kartę i wtedy będzie możliwość przeniesienia się do NJU Mobile za pomocą kodu.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Zakończenie umowy, a przeniesienie numeru

@Cejtrin86 faktycznie nieciekawa sytuacja. Kontaktuj się jak najszybciej z BOK: 510 100 100 i uzasadnij możliwość przeniesienia lub aktywowania numeru w ofercie na kartę. Może dać się jeszcze odzyskać numer. Zawsze jest chodź odrobina szansy.

Mam nadzieję, że to nie była umowa Orange Love, bo inaczej nie będzie już możliwości na odzyskanie numeru, wynika to z zasad oferty. 

 

edit:

Zawsze przy wypowiedzeniu trzeba pamiętać o zaznaczeniu przeniesienia numeru na kartę. Nie wszyscy konsultanci proponują taką opcję.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Zakończenie umowy, a przeniesienie numeru

@Cejtrin86 

 

Jeżeli numer telefonu nie został przeniesiony do NJU Mobile a został wyłączony na poziomie Orange,należy się kontaktować właśnie z Orange z prośbą o przywrócenie numeru do taryfy na kartę i wtedy będzie możliwość przeniesienia się do NJU Mobile za pomocą kodu.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Zakończenie umowy, a przeniesienie numeru

Trzeba to wykonać już, bo im dłużej się czeka, tym mniejsza szansa na odzyskanie numeru.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Zakończenie umowy, a przeniesienie numeru

Tak jak mówi @ketrasaArtur.Trzeba dzwonić jak najszybciej.

 

BOK=510-100-100 lub czat w aplikacji Mój Orange.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Zakończenie umowy, a przeniesienie numeru

@DawidOrange z czatem może być większy kłopot, jak numer nie jest już aktywny, dlatego nie podawałem tej drogi kontaktu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować. Najszybszy kontakt to infolinia BOK Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Zakończenie umowy, a przeniesienie numeru

Dziękuję za odpowiedzi.
Skontaktuje się z biurem jak tylko wróci ktokolwiek z domowników, bo od siebie już nie zadzwonię ;).
Z innego poziomu niż telefonicznie, nie załatwię tego?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Zakończenie umowy, a przeniesienie numeru

Możesz jeszcze załatwić to "z poziomu" Salonu 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Zakończenie umowy, a przeniesienie numeru

Ja wysłałem wypowiedzenie na pakiet love(jeden nr komórkowy) +dwa numery komórkowe. Jednocześnie w piśmie zawarłem prośbę o przeniesienie wszystkich nr na kartę. Zobaczymy jak to będzie rozwiazane. Koniec umowy 5 luty, ale okres rozliczeniowy 25 więc jak rozumiem przeniesienie na kartę powinno nastąpić 26?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Zakończenie umowy, a przeniesienie numeru

@marko25 upewnij się dokładnie, bo z Orange Love nie da się obecnie przenieść numerów do oferty na kartę. Można przenieść na abonament plan mobilny, ale nie na kartę. Jeszce jest czas na ewentualne zmiany. Po wypowiedzeniu numery mogą zostać bezpowrotnie wyłączone.