Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoWiFI przez Aplikacje i blokada rozmow miedzynarodowych wychodzacych


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

VoWiFI przez Aplikacje i blokada rozmow miedzynarodowych wychodzacych

Witam. Zablokowalem polaczenia miedzynarodowe wychodzace. Jednak one dalej sa aktywne przez aplikacje WiFi Calling. W ten sposob jest to dla mnie pulapka kosztow. Jestem za granica, mam OnePlusa (czyli dualsim) i odpalajac apke wifi calling ona jest omyslna aplikacja wykonywania WSZYSTKICH rozmow. Czyli dzwoniac na numer niemiecki (druga karta jest niemiecka) leci przez wifi calling orange automatycznie rozmowa miedzynarodowa!!! - pomimo ze miedzynarodowe wychodzace sa zablokowane.

 

Ludzie - to jakas paranoja! Prosze o pomoc!!!

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

VoWiFI przez Aplikacje i blokada rozmow miedzynarodowych wychodzacych

Przecież można tą 2 kartę si wyłączyć, nie będzie ci wtedy Orange naliczać $, jak nie będziesz z wi-fi korzystać, włączasz 2 kartę sim, ale masz rację, powinna być blokada połączeń międzynarodowych i po wi-fi, niedopracowane to jest, Pomysł zrób na forum, może to coś da, na blogu Orange można to też poruszyć, można zgłoszenie zrobić poprzez czat, innych pomysłów nie mam.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

VoWiFI przez Aplikacje i blokada rozmow miedzynarodowych wychodzacych

Dzieki. Ale tej drugiej karty nie moge wylaczyc - ja tutaj zyje - 90% telefonow to jest ta karta niemiecka. Gdzie mowisz umiescic ten watek? Wystarczyla by mi tez mozliwosc wyboru dialera przy wiebieraniu numeru - natywny lub przez wifi calling orange. Ta apka jest troche za bardzo agresywna.