Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa nie chce schodków

Anonim

Nie dotyczy

Usługa nie chce schodków


Duke napisał(-a):
No właśnie u mnie nie widać.

@Duke, jakie usługi /postpaid, prepaid/ masz na koncie? Może wspólnymi siłami dojdziemy do tego, albo będzie potrzebny pomysł? Ja mam dwie komórki na koncie i tylko w jednej jest ta możliwość, ponieważ karta SIM to predysponuje /4G LTE MC/Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 306
  • 516
  • 14

Usługa nie chce schodków


burebusek napisał(-a):

@Duke, jakie usługi /postpaid, prepaid/ masz na koncie? 

Mam LTE Wspólny (z 3 numerami) + Internet LTE dla domu. 

 

Nigdy nie widziałem opcji "Nie chcę schodków" na Mój Orange. I raczej nie zobaczę. Bo nikt nie będzie chciał ulepszać podglądu usług dla niesprzedawanych planów.

Anonim

Nie dotyczy

Usługa nie chce schodków

@Duke, a na ile będzie gorzej, niż zakładasz? Porównaj stare z  NMO i ewentualnie swoje uwagi/pomysły/ wklejaj. Jeszcze nie wszystko wprowadzili i zakładam dobrą wolę pracujących nad ostatecznym jej kształtem. Jest też w uwagach gwiazdka, która będzie swoistą blokadą dla zapominalskich.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Usługa nie chce schodków

Najpierw proponuję sprawdzić czy dany plan obsługuje "nie chcę schodków". Nie w każdym jest ta opcja dostępna. Najwięcej powiedzą na wspomnianym już czacie Orange.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Usługa nie chce schodków

Sciagnij aplikacje mobilna ze sklepu google tam tez mozesz dowolnie aktywowac i dezaktywowac usluge ja musialem doczytac czyki nie chce schodkow status musi byc wlaczony i po problemie 


large.jpg


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Usługa nie chce schodków

Dzisiaj spotkałem się z tym samym problemem, wysyłałem sms-y BLOKUJ z dwóch moich telefonów - w jednym przeszedł i aktywował a drugi nie - otrzymałem identyczny komunikat jak opisywywany wyżej. Domyśliłem się że chodzi o założoną blokadę na numery 800 i 700 zdjąłem ją i sms bez najmniejszego problemu przeszedł i schodki zostały zablokowane.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Usługa nie chce schodków

O co chodzi z tą usługą " nie chcę schodków"? Ma być włączona czy wyłączona na koncie by po przeroczeniu limitu danych nic nie zapłacić a transfer danych został wygaszony???


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Usługa nie chce schodków

@bajkiszon Ogólnie, żeby po wykorzystaniu internetu w ramach abonamentu nie było dodatkowych opłat. Usługa powinna być włączona.