Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon wziety na raty


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Telefon wziety na raty

Witam chciałam się dowiedzieć o co chodzi że 4.02.2020r wzięłam telefon na raty a już mnie za niego naliczanie w fakturze z zeszłego miesiąca ... Dodam że został zwrócony bo po pierwsze był uszkodzony wadą producenta a po drugie nie zgadzała sie zawartość z tym co jest pokazane na stronie chodzi o hammer energy 18x9

 

__

► Temat, ze względu na charakter omawianego zagadnienia, został przeniesiony z kategorii Telefony i tablety. Poprawiono w nim czytelność. Ukryto wpisy poruszające ten sam temat w HAMMER Energy 18x9 - Moderator Wiktor ◄

10 ODPOW. 10

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Telefon wziety na raty

@paulinafrymus  Witam rozumiem ze złożyłeś reklamację na ten telefon a dostałeś już odpowiedź ? bo  jak nie to jest tak jak byś miał umowę i normalnie  naliczają .A reklamacja jest rozpatrywana do 30 dni

Anonim

Nie dotyczy

Telefon wziety na raty

Napisz reklamację, oddaj ją w Salonie, inna opcja to list polecony, adres w zakładzie "Kontakt", tu na forum nie mamy wglądu w twoje konto @paulinafrymus .


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5444
  • 183

Telefon wziety na raty

Procedury. Telefon przyjety przez magazyn. Dalej pójdzie do księgowania. To trochę trwa. Złóż reklamację.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Telefon wziety na raty

A może wiesz czy przypadkiem nie  powinni naliczac od następnego miesiąca po zakupie 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

HAMMER Energy 18x9

@paulinafrymus Witam w takim wypadku złóż reklamację opisz sytuację z telefonem w pliku pdf lub doc i wyślij na czata BOK Orange 2 Metoda zadzwoń na infolinie 510100100 i poproś o utworzenie reklamacji ,3 Metoda to udać się do salony z przygotowana reklamacją i złożyć ja tam .Reklamacje rozpatrywać będą do  30 dni pamiętaj by żądać nr reklamacji.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Telefon wziety na raty

A reklamację wysłałam razem z telefonem i uzasadnienieniem w zeszłym tygodniu 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Telefon wziety na raty

@paulinafrymus jeżeli telefon był brany poza salonem, to trzeba było skirzystać z 14 dni na idstąpienie od umowy.

Przy zgłoszeniu reklamacji trzeba teraz czekać do 30 dni na odpowiedź.

Co do nakiczenia opłat: opłata do pierwszego okresu rozliczeniowego + następny miesiąc, razem wychodzi jak za dwa miesiące, ale to tylko pierwsza opłata. Następna będzie już jak w umowie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 6
  • 0

Telefon wziety na raty

Sorki pomyłka odstapilam od umowy bo  był to 5 dzień i odebrany z paczkomatu  ... tak właśnie  zrobiłam bo podpowiedźial mi to pracownik w salonie Orange 

  •  załączam zdjęcie co się staLo po pierwszym naładowaniu i wyciągnięciu ładowarki z telefonu  na wyświetlaczu pojawił się pasek

20200210_234635.jpg


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Telefon wziety na raty

@paulinafrymus dobrze, że to odstąpienie od umowy, nie reklamacja. Na wszelki wypadek skontaktuj się z Orange infolinia lub czat, czy odstąpienie jest już zaakceptowane. Lepiej pilnować takich spraw. Powinno być w porządku. Czasami wprowadzanie odstąpienia dłużej trwa, ale dobrze sprawdzić.