Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart Plan Lte faktura

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Smart Plan Lte faktura

Witam.

Posiadałem do nie dawna jeszcze stary Smart Plan Multi II 89,90 plus rata za telefon cos okolo 159zł wychodziło.

 

Teraz mam smart plan lte,w tej samej kwocie tylko z rabatami wyszlo cos 120zł miesięcznie,oferta brana z Samsung Galaxy S7 Edge za 0zł,gośc mi powiedział w salonie że do pierwszej faktury nowej po zmianie taryfy będzie jakaś dopłata coś nieco ponad 20zł.

Wchodze na Orange.pl patrze w faktury a tam 2771 zł ponad tak jakby mi wrzucili w fakturę warotść telefonu. Dodam,że też mam teraz oferte abonament+rata za telefon.

O co moze w tym chodzić ?? czy ktoś się orientuje bo kwote abonametnu do zapłaty na stronie Orange mam obecnie 28,8zł...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 31
  • 5

Smart Plan Lte faktura

Wydaję mi się że mój Orange zaczytał fakturę wraz z całą wartością za telefon jaką spłacasz.

 

Mój orange trochę z opoźnieniem aktualizuje informację gdy coś się zmienia.

 

Myślę że nie masz się co martwic.

 

Twoja faktura może być wyższa ale troche tylko ze względu na to iż możesz mieć po zmianie naliczone częściowo - proporcjonalnie abonamnet za okres rozliczeniowy w którym dokonałeś aneksu abonamentu plus cały okres rozliczoniowy następny czyli np.

Jeżeli abonament wynosi w sumie 120 zł, a okres rozliczeniowy jest np 10tego, a aneks podpisałeś 20stego to:

 

Od 20.01 do 10.02 będzie naliczony proporcjonalnie czyli 21/30stych. oraz dodatkowo cały mięsiąc następny czyli od 10.02 do 10.03 na tej zasadzie.

 

Dla pewności zawsze możesz zapytać na Biurze Obsługi klienta o wysokość faktury.

 

Tak wysokie faktury są tylko gdy wystawiona jest nota obciązeniowa za rozwiązanie umowy z karą umowną itp. Więc myślę że nie masz się co martwić 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 31
  • 5

Smart Plan Lte faktura

Wydaję mi się że mój Orange zaczytał fakturę wraz z całą wartością za telefon jaką spłacasz.

 

Mój orange trochę z opoźnieniem aktualizuje informację gdy coś się zmienia.

 

Myślę że nie masz się co martwic.

 

Twoja faktura może być wyższa ale troche tylko ze względu na to iż możesz mieć po zmianie naliczone częściowo - proporcjonalnie abonamnet za okres rozliczeniowy w którym dokonałeś aneksu abonamentu plus cały okres rozliczoniowy następny czyli np.

Jeżeli abonament wynosi w sumie 120 zł, a okres rozliczeniowy jest np 10tego, a aneks podpisałeś 20stego to:

 

Od 20.01 do 10.02 będzie naliczony proporcjonalnie czyli 21/30stych. oraz dodatkowo cały mięsiąc następny czyli od 10.02 do 10.03 na tej zasadzie.

 

Dla pewności zawsze możesz zapytać na Biurze Obsługi klienta o wysokość faktury.

 

Tak wysokie faktury są tylko gdy wystawiona jest nota obciązeniowa za rozwiązanie umowy z karą umowną itp. Więc myślę że nie masz się co martwić 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Smart Plan Lte faktura

Dziękuje za szybką i sprawną odpowiedź,jutro przejdę sie do salonu Orange w celu ostatecznej weryfikacji. Pozdrawiam 🙂