Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem mobilnym


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 10
  • 0

Problem z internetem mobilnym

Od wczoraj, tj. 01.01 mam problem z internetem mobilnym. Na routerze ZTE MF 283+ wszystkie diody świecą na niebiesko, ale na laptopie jest komunikat "Brak internetu, zabezpieczone". Dziwne jest to, że problem nie występuje przez cały czas. Co kilka godzin internet zaczyna działać, ale po kilku minutach znów jest ten sam problem. Podobnie sytuacja wygląda na telefonie. Na pasku widzę, że mam LTE, a nie mogę nic włączyć bo internetu przez większość czasu poprostu nie ma. Sprawdziłem na stronie https://downdetector.pl/status/orange, że wczoraj była jakaś awaria, ale została już naprawiona. Ze strony Orange nie spotkałem się z żadna informacją o awarii. Ktoś wie czy faktycznie coś się dzieje po stronie operatora?

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem mobilnym

@1995tomek19951  widocznie nadal jest usterka na LTE, zgłoszenie zrobić, do pytaj kiedy to naprawią ☺


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18466
  • 52823
  • 713

Problem z internetem mobilnym

@1995tomek19951 jak podasz lokalizację nadajnika, z którym się łączysz, to można coś więcej napisać. Orange faktycznie bardzo słabo udziela informacje o awarii. Jeżeli u Ciebie taka sytuacja występuje, to mogą być różne przyczyny: awaria nadajnika, zakłócenia, bardzo duże obciążenie nadajnika.