Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love zmiana numeru


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange love zmiana numeru

Mam obecnie Orange love z abonamentem i internetem mobilnym. Do końca umowy zostało mi 3 miesiące i nie chcę przedłużać umowy. Chciałem przejść do innej sieci, ale konsultant powiedział mi,że nie mogę przenieść obecnego numeru. Albo rezygnuje z całości albo przedłużam umowę. Co robić? Wspomnę, że numer jest z mną 13 lat to dość długo.

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

Orange love zmiana numeru

Złóż wniosek u nowego operatora o przeniesienie numeru z dniem końca promocji i poczekaj na efekt. Wyłączenie jednej składowej powinno rozwiązać umowę dla całego Love. Ważne aby zaznaczyć że z diem końca promocji.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange love zmiana numeru

Czyli muszę czekać do czerwca by przenieść numer?  Bo dokładnie 19 czerwca mi się kończy umowa. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Orange love zmiana numeru

Możesz przenieść numer wcześniej, ale wiąże się to z zerwaniem warunków umowy, czyli dodatkowymi kosztami.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5467
  • 184

Orange love zmiana numeru

Zlecić przeniesienie możesz wcześniej jednak jeśli ma nie być kary to przeniesiony będzie z dniem końca umowy.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange love zmiana numeru

W salonie powiedzieli mi że będzie odmowa. Ciężko stwierdzić czy da się w ogóle przenieść ten numer 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Orange love zmiana numeru

Oczywiście, że się da, tylko pamiętaj, że rozwiązując umowę na Love rezygnujesz (przenosisz do innej sieci) nie tylko z telefonu, ale również i z internetu mobilnego. Nie ma możliwości przenieść numeru głosowego i zostawić internet mobilny.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange love zmiana numeru

Czyli tamten numer z internetu w innej sieci będę mógł wziąć sobie jako numer internetu czy jako zwykły numer tel? Bo w sumie to 2 numer też by mi się przydał. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Orange love zmiana numeru

Nie ma możliwości przenoszenia numerów w ofertach DATA (internet mobilny), po rozwiązaniu umowy, numer ten jest po prostu dezaktywowany.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Orange love zmiana numeru

Czyli jak?? Muszę zerwać umowę z nimi i w tedy mogę przenieść numer głosowy do innej sieci, a numer z internetu zostanie dezaktywowany?