Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Open - Ile zapłacę?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Orange Open - Ile zapłacę?

Mam funpacka. Załóżmy, że przedłużam umowę na funpacka. Biorę sobię abonament za 34,99. Rok czasu nie płacę. Po 12 miesiącach płacę 34,99 co miesiąc. Zgadza się? A jeżeli wziąłbym dodatkowy abonament dla siostry (na mnie)? Ile będę płacił za drugi abonament? Mam telefon internetowy voip jak coś. 

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Orange Open - Ile zapłacę?

20 zł mniej - tutaj masz link: http://www.orange.pl/indyw_oferta_laczona.phtml


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Orange Open - Ile zapłacę?

I za drugi już płacę normalnie? Nie mam roku za darmo w prezencie, prawda? A jak to jest z telefonem? Bo wchodząc w jakiś telefon przy tej ofercie wyświetla mi się np.abonament 69,90. W abonamencie są tylko telefony na raty? Czy można zapłacić jednorazowo. Mógłby mi ktoś powiedzieć ile bym musiał zapłacić za Samsunga J3 w tym abonamencie 34,90 jeżeli jest - jednorazowo lub na raty. Byłbym wdzięczny.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 46
  • 3

Orange Open - Ile zapłacę?

I za drugi już płacę normalnie? Nie mam roku za darmo w prezencie, prawda?

Przy takiej konfiguracji usług na drugim nrze włączy się (tylko!) rabat Orange Open II w wys. 20 zł. Wynika to z tego, że po stronie stacjonarnej posiadasz więcej niż jedną usługę (internet, tv, tel. VoIP), a po stronie mobilnej jedną (nie związaną już/jeszcze z rabatem Orange Open Extra). (Istotna uwaga: przy rabacie Orange Open Extra FunPack traktowany jest jako jedna usługa stacjonarna - to właśnie z nim związany jest Twój pierwszy nr). Obojętny robot

 

A jak to jest z telefonem? Bo wchodząc w jakiś telefon przy tej ofercie wyświetla mi się np.abonament 69,90. W abonamencie są tylko telefony na raty? Czy można zapłacić jednorazowo.

Z tego co widać na tej stronie, to można również bez rat - jednorazowo Bardzo szczęśliwy robot

 

Mógłby mi ktoś powiedzieć ile bym musiał zapłacić za Samsunga J3 w tym abonamencie 34,90 jeżeli jest - jednorazowo lub na raty. Byłbym wdzięczny.

Chodzi Ci zapewne o abonament 69,99 (uwzględniający rabat za zgodę marketingową, rabat za e-fakturę i terminowe płatności oraz rabat za podpisanie umowy na czas określony -  w sumie: 15,99(85,98 - 15,99 = 69,99)). Możesz to sprawdzić sam - na stronie, do której link podałem wyżej (nie zaznaczając opcji 'Mam usługę stacjonarną - płacę mniej'):

  • dla opłaty jednorazowej zaznacz opcję 'Z telefonem'. Ja tam wtedy widzę 1 zł;
  • dla opłat w ratach zaznacz 'Z telefonem na raty'. Wychodzi 15,01 zł/mies. Ale w tej formule (z ratami) otrzymujesz dodatkowo rabat w wys. 15 zł/mies za wybranie oferty ratalnej. Suma sumarum wychodzi w skali 24 mies. 0,24 zł.

 

Dopiero od tak obliczonego abonamentu (z ratami lub bez) odejmij sobie 20 zł, o którym mowa była w pierwszym pkt mojej odpowiedzi. Ostatecznie wyjdzie ok. 50 zł/mies. Robot: LOL


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Orange Open - Ile zapłacę?

Dziękuję za tak obszerną odpowiedź. Ale napotykam rozbieżne informacje. Bo tak:

Przedłużam funpacka. Zależy mi na abonamencie z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci oraz nielimitowanymi smsami.:

1. Biorę pierwszy abonament za 34,99 z telefonem. Nie płacę za niego za pierwszy rok. Potem w drugim roku płacę 34,99.

2. Biorę drugi abonament. Należy mi się 20zł rabatu. I konsultant mi powiedział, że w takim razie za drugi abonament zapłacę 14,99. 

 

Więc czy konsultant się pomylił? Czy 20zł rabatu jest na abonament 69,99 i wychodzi 49,99. Czy 20zł rabatu jest z tych 34,99 z oferty z pierwszego punktu? A może jest taki abonament za 34,99 tylko, że rozmowy i smsy sa płatne.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 46
  • 3

Orange Open - Ile zapłacę?

1. Biorę pierwszy abonament za 34,99 z telefonem. Nie płacę za niego za pierwszy rok. Potem w drugim roku płacę 34,99.

W pierwszym przypadku (nazwijmy go pierwszym nrem) chodzi Ci zapewne o abonament 34,99 (65,98 - 15,99 - 15 = 34,99) z tel. na raty lub 49,99 (65,98 - 15,99 = 49,99) z tel. bez rat. W tym właśnie abonamencie w ramach Orange Open Extra pierwsze 12 mies. byłoby za 0 zł.

 

2. Biorę drugi abonament. Należy mi się 20zł rabatu. I konsultant mi powiedział, że w takim razie za drugi abonament zapłacę 14,99.

 

Więc czy konsultant się pomylił? Czy 20zł rabatu jest na abonament 69,99 i wychodzi 49,99. Czy 20zł rabatu jest z tych 34,99 z oferty z pierwszego punktu? A może jest taki abonament za 34,99 tylko, że rozmowy i smsy sa płatne.


A w drugim (czyli na drugim nrze) - gdybyś wybrał ten sam abonament co na pierwszym (!) - wyliczenia przedstawiałyby się następująco:
34,99 (65,98 - 15,99 - 15 = 34,99) z tel. na raty lub 49,99 (65,98 - 15,99 = 49,99) z tel. bez rat. Na tym drugim nrze w ramach Orange Open II opłata byłaby pomniejszana o 20 zł. Co by nam dawało w ostatecznym rozrachunku (odpowiednio) 14,99 zł lub 29,99 zł.

 

A zatem odpowiadając wprost na Twoje pytanie (czy konsultant się pomylił?😞
Nie, On się nie pomylił. On po prostu dokonał obliczeń dla innego, niższego abonamentu niż ten, o którym napisałem (domniemując, że to o ten może Ci chodzić Zakłopotany robot) w swojej pierwszej wypowiedzi. Robot pokazuje język