Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love problem z ladowaniem stron

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Orange Love problem z ladowaniem stron

Temat przeniesiony z Inna oferta do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam, 

w piatek podpisalam umowe na Orange Love z mobilnym internetem domowym. W sobote kupilam router Huawei E5573CS-322 4G Travel i skonfigurowalam polaczenie. Bezproblemowo udalo mi sie polaczyc z internetem, zarowno przez dwa laptopy jak i telefony komorkowe. Jednak czesc stron sie w ogole nie chce ladowac. Bez zarzutow dziala facebook, youtube, wyszukiwanie w googlech czy wchodzenie na wikipedie poprzez wyszukiwarke google. Jednak jesli samemu sie wpisze w pasku adresu adres strony to nie otwieraja sie one- testowane na www.speedtest.net, www.wp.pl, www.onet.pl www.orange.pl itd. ten problem wystepuje zarowno na telefonach jak i na laptopach. Nie jest mozliwe rowniez wejscie na wyniki wyszukiwania w googl (blogi itp.)pojawia sie komunikat o braku polaczenia z serwerem. Dwa razy pojawil sie rowniez komunikat iz wiecej niz jedno urzadzenie uzywa tego samego adresu IP- router jest do 16 urzadzen jednoczesnie, a w ustawieniach fabrycznych nie bylo nic zmieniane. Jakies sugestie co moglo pojsc nie tak? Reset urzadzen- zarowno routera, telefonow i laptopow nie pomogl. Przepraszam za brak polskich znakow. Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love problem z ladowaniem stron

Zarządzanie Profil, stwórz nowy przykładowo Orange IPV4, typ sieci IPV4, APN: internet, potem zastosuj, potem wyłącz i włącz modem.

Jeśli nie ma opcji Typ IP: IPV4 a tylkoTyp IP: IPV4 & IPV6 to pozostaw, tylko zmień APN: internet.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love problem z ladowaniem stron

Daj zrzuty z ustawień modemu LTE, jak masz tam w ustawieniach IPV6 to zmień na IPV4 @Karolina42  😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Orange Love problem z ladowaniem stron

Witaj @Anonim, dziękuję za odpowiedź, w załączniku przesyłam zrzuty. Jak widać ustawione jest IPv4 & IPv6 i niestety nie można nic zmienić. Na ostatniej stronie zrzutów jest błąd który się pojawia, problemem jednak nie może być prędkość, bo zarówno filmy na youtubie jak i połączenie przez TeamViewer były stabilne i bezproblemowe. Mam nadzieję, że masz jakieś pomysły. Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love problem z ladowaniem stron

Zarządzanie Profil, stwórz nowy przykładowo Orange IPV4, typ sieci IPV4, APN: internet, potem zastosuj, potem wyłącz i włącz modem.

Jeśli nie ma opcji Typ IP: IPV4 a tylkoTyp IP: IPV4 & IPV6 to pozostaw, tylko zmień APN: internet.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love problem z ladowaniem stron

Bez tytułu.png


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Orange Love problem z ladowaniem stron

@Anonim działa! @Anonim dzięki!

Jutro porządnie przetestuję wszystko na spokojnie, ale teraz stronki się już ładują i wszystko działa jak powinno na pierwszy rzut oka! Dziękuję 🙂


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange Love problem z ladowaniem stron

Miałem podobny problem po zmianie na Orange Love, tylko u mnie przycinał się youtube na urządzeniach mobilnych. Po zmianie na ipv 4 wszystko działa bez problemu.