Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie przychodzą SMS kody z banku

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 25
  • 0

Nie przychodzą SMS kody z banku

Zadzwoniłam 3 raz. Wszystko jest w porządku 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Nie przychodzą SMS kody z banku


@Madzia2264napisał(-a)

Super, tylko jak ja mam się dostać do konsultanta na infolinii? Zanim przejdę przez tego automatycznego gościa to świt nastanie.


Mów do niego nie na temat 🙂 Powtarzaj połącz z konsultantem.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 25
  • 0

Nie przychodzą SMS kody z banku

Sprawa rozwiązana. Dziękuję wszystkim za pomoc. Życzę miłego dnia 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

Nie przychodzą SMS kody z banku

A możesz napisać co było?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 25
  • 0

Nie przychodzą SMS kody z banku

Zadzwoniłam do banku, potwierdzili, że numer jest poprawny, powiedziałam o wszystkim co zrobiłam (karta sim w innym telefonie, inna apka do wiadomości, restart telefonu, czyszczenie wiadomości, że wszystkie smsy z banku przychodzą prócz tych 3d secure, itd.) wtedy przelaczono mnie do innego konsultanta, coś zrobił, ja ponowilam zakup i działa, kod doszedł.

Także jeszcze raz dziękuję za pomoc. Jeśli będziecie mieć problem w banku to drazcie temat dopóki tego nie rozwiążą 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nie przychodzą SMS kody z banku

@Madzia2264  więc problem był po stronie banku, fajnie że to naprawili 😎

Anonim

Nie dotyczy

Nie przychodzą SMS kody z banku


@Madzia2264napisał(-a)

Zadzwoniłam do banku, potwierdzili, że numer jest poprawny, powiedziałam o wszystkim co zrobiłam (karta sim w innym telefonie, inna apka do wiadomości, restart telefonu, czyszczenie wiadomości, że wszystkie smsy z banku przychodzą prócz tych 3d secure, itd.) wtedy przelaczono mnie do innego konsultanta, coś zrobił, ja ponowilam zakup i działa, kod doszedł.

Także jeszcze raz dziękuję za pomoc. Jeśli będziecie mieć problem w banku to drazcie temat dopóki tego nie rozwiążą 🙂


Z tym bankiem są takie problemy, nawet w sieci o tym piszą, dobrze że nie korzystam z ich usług.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 25
  • 0

Nie przychodzą SMS kody z banku

Problemy z tym bankiem są niczym w porównaniu do Orange. Obecny numer mam u nich od 10 lat, a w ogóle jestem ich klientka od samego początku. Przez pierwsze 3-4 miesiące po przedłużeniu jakiejkolwiek umowy u nich mam problemy, zawyzone faktury, odcięte usługi... 

"Prędzej uwierzę, że mnie okradli przez Orange niż przez to, że nie zamknęłam drzwi od mieszkania"


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie przychodzą SMS kody z banku

Potwierdzam problem. Mam kartę w Orange i u innego providera. I dwa konta w santanderze. Santander generuje kody które nie dochodzą. Notorycznie. Problem musi być w zdefiniowaniu kodu transmisji sms'a - ten sam bank, ten sam provider, linia serwisowa twierdzi, że kody zostały wygenerowane. Z jednego konta dochodzą z innego tylko czasami albo wcale. Wszystkie sztuczki z czyszczeniem buforów, włączaniem wyłączaniem itd, nie działają. Bywają dni lepsze i gorsze. Pewnie szwagier prezesa jest szefem IT, zmieniam bank. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie przychodzą SMS kody z banku

nie naprawili, problem istnieje dalej i nie ma nikogo, kto by się tym zajął. Linia serwisowa nie jest w tym zakresie kompetentna a opiekuna klienta to nie interesuje - "bo to sprawa techniki".