Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

E-umowa a odbiór przez inną osobę


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

E-umowa a odbiór przez inną osobę

Witam, czy może żona odebrać przesyłkę kurierską jeśli podpisałem e-umowę? Urządzenie na raty bez abonamentu

 

___________

* Temat przeniesiony z Telefony i tablety - moderator Bartłomiej

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

E-umowa a odbiór przez inną osobę

Przesyłka od Orange jest imienna i bez pisemnego upoważnienia, nikt inny jej nie dostanie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

E-umowa a odbiór przez inną osobę

@monika941   przedłużałem umowę przez internet i jak przyjechał kurier nie było mnie w domu (ktoś z rodziny odebrał podając kod do odbioru). Niby tak nie powinno być ale wszystko idzie dogadać z kurierem 😉. Oficjalnie tu masz wszystko opisane Dostarczenie przesyłki | Orange Polska

Anonim

Nie dotyczy

E-umowa a odbiór przez inną osobę

@slav72  to kurier u ciebie nagiłą regulamin, zgodnie z nim nie ma prawa innej osobie umowy czy sprzędu wydać.

Ja odbierając sim kartę, co na prepad była (przeniesienie numeru z P4 do Orange), musiałem potwierdzić tożsamość (dowód osobisty) i kod podać z sms 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

E-umowa a odbiór przez inną osobę

@Anonim nie powiem że nie, troszkę nagiął 😁 😉 (ale wszystko w ramach rodziny/domowników nie obcych osób więc można takie nagięcie wybaczyć 😉).

Anonim

Nie dotyczy

E-umowa a odbiór przez inną osobę

@slav72  kurier całkowicie zignorował procedurę, przecież rodzina może być w separacji, więc nie ma co takiego przykładu dawać, mało to umów że sprzętem ( telefon) ląduje u sąsiadów, którzy często nie oddają tego potem. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

E-umowa a odbiór przez inną osobę

@Anonim  nie sądzisz że trochę wyolbrzymiasz, mój dom to nie dom sąsiada (więc Twój przykład ma się nijak do mojej sytuacji z odbiorem), poza tym w poście podałem link do oficjalnej procedury odbioru. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52624
  • 705

E-umowa a odbiór przez inną osobę

@monika941 jeżeli podpisujesz umowę z dostarczeniem przez kuriera, to adres dostawy możesz wybrać np. w miejscu zatrudnienia. Zawsze możesz też zmienić adres dostawy bezpośrednio u kuriera lub w dniu dostawy umówić się z nim na dogodną lokalizację, oczywiście tylko po jego trasie wyznaczonej. Sam często tak robię.

Możesz też zamówić odbiór w paczkomacie. W momencie składania zamówienia wybieżes, dogodny sposób dostarczenia przesyłki.

Przesyłki dostarczane przez kuriera lub do paczkomatu są płatne. Bezpłatnie jest w salonie, ale tu nie ma możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od podpisania umowy.

Przy takim wyborze dostarczania przesyłki nie trzeba angażować osoby trzeciej.