Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wymiana środków na koncie na GB w UE

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 192
  • 513
  • 0

wymiana środków na koncie na GB w UE

Здравствуйте, я приобрёл стартовый пакет за 5 zl , мне представили 6 Гб по Польше, но на ЕС нет вообще ничего, на балансе сейчас 13 zl, мне не нужны звонки и тем более смс. Как обменять деньги на Гб и сделать так чтобы был интернет в ЕС?


{transl. by Google Translate}
Witam, kupiłem pakiet startowy za 5 zł, w Polsce dostałem 6 GB, ale w UE nic nie ma, mam teraz na saldzie 13 zł, nie potrzebuję telefonów, nie mówiąc już o SMS-ach. Jak wymienić pieniądze na GB i sprawić, żeby w UE był internet?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 118
  • 402
  • 116

wymiana środków na koncie na GB w UE

Nie wszystkie pakiety GB, które są dostępne w Polsce, będą również dostępne w roamingu w UE.

Zasada jest taka, że tylko pakiety płatne są odwzorowane w roamingu - wynika to z rozporzadzeń Unijnych.

Bezpłatne pakiety GB (a więc pakiety darmowe na start, pakiety darmowe po doładowaniu) nie są odwzorowane w roamingu w UE.  

Aby korzystać z pakietów GB w roamingu w UE należy  kupić  jakiś pakiet GB np. Elastyczny Pakiet Internetowy na 30 dni za 30zł wysyłając AKT30 na nr 360. W ramach pakietu w roamingu w UE będzie dostępnych 4,21 GB.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 118
  • 402
  • 116

wymiana środków na koncie na GB w UE

Nie wszystkie pakiety GB, które są dostępne w Polsce, będą również dostępne w roamingu w UE.

Zasada jest taka, że tylko pakiety płatne są odwzorowane w roamingu - wynika to z rozporzadzeń Unijnych.

Bezpłatne pakiety GB (a więc pakiety darmowe na start, pakiety darmowe po doładowaniu) nie są odwzorowane w roamingu w UE.  

Aby korzystać z pakietów GB w roamingu w UE należy  kupić  jakiś pakiet GB np. Elastyczny Pakiet Internetowy na 30 dni za 30zł wysyłając AKT30 na nr 360. W ramach pakietu w roamingu w UE będzie dostępnych 4,21 GB.