Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy tylko filmiki pomocy technicznej?

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Czy tylko filmiki pomocy technicznej?

Czy w planach są do realizacji tylko filmiki dotyczące pomocy technicznej, czy również z innych obszarów, np: funkcjonowania zamówień na stronie sklepu Orange, czy konto Mój Orange przez www lub apkę?

 

Teraz można by nagrać materiały dotyczące obsługi apki Mój Orange 5.X - niedługo przecież zastąpi obecną wersję MO 4.15.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 12
  • 21
  • 10

Czy tylko filmiki pomocy technicznej?

Nagrywamy nie tylko filmiki dotyczące pomocy technicznej, choć ich jest rzeczywiście sporo. Poruszamy też tematykę płatności i jak najbardziej kanałów digitalnych jak Mój Orange na www.orange.pl czy aplikacji Mój Orange.

Pod koniec maja wracamy do studia 😉 i planujemy nagrać miedzy innymi filmik o nowej wersji appki, także czytasz nam w myślach 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 12
  • 21
  • 10

Czy tylko filmiki pomocy technicznej?

Nagrywamy nie tylko filmiki dotyczące pomocy technicznej, choć ich jest rzeczywiście sporo. Poruszamy też tematykę płatności i jak najbardziej kanałów digitalnych jak Mój Orange na www.orange.pl czy aplikacji Mój Orange.

Pod koniec maja wracamy do studia 😉 i planujemy nagrać miedzy innymi filmik o nowej wersji appki, także czytasz nam w myślach 🙂