Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodanie do aplikacji Mój Orange i Orange Flex skrótów akcji przy przytrzymaniu ikony aplikacji

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 192
  • 513
  • 0

Dodanie do aplikacji Mój Orange i Orange Flex skrótów akcji przy przytrzymaniu ikony aplikacji

Fajny feature wprowadził Play do swojej aplikacji więc pomysł jest taki aby było coś takiego również w aplikacjach Mój Orange i Orange Flex. Udogodnienie polega na tym że przytrzymując ikonę aplikacji pojawią się przydatne skróty do popularnych funkcji aplikacji. Przykładowo Doładuj konto.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 27
  • 64
  • 27

Dodanie do aplikacji Mój Orange i Orange Flex skrótów akcji przy przytrzymaniu ikony aplikacji

Super ten pomysł ! zapisane na liście! Fajnie jakby Zespół Nasz Orange założył taki wątek na Forum 😉 - bo chętnie poznalibyśmy Wasze zdanie - co najchętniej widzielibyście w takich skrótach?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 27
  • 64
  • 27

Dodanie do aplikacji Mój Orange i Orange Flex skrótów akcji przy przytrzymaniu ikony aplikacji

Super ten pomysł ! zapisane na liście! Fajnie jakby Zespół Nasz Orange założył taki wątek na Forum 😉 - bo chętnie poznalibyśmy Wasze zdanie - co najchętniej widzielibyście w takich skrótach?