Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziękujemy za udział w AMA - Mój Orange

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 1100
  • 7674
  • 79

Dziękujemy za udział w AMA - Mój Orange

Dziękujemy Wam wszystkim za skierowane do naszych ekspertów pytania 😉

@Agnieszka_MO , @Asia_MO , @Michał_FB6, @Bartek_MO , oraz całemu zespołowi, który wspierał naszych ekspertów również dziękujemy za obecność. Oczywiście na pytania zadane do godziny 16, znajdą się odpowiedzi już niebawem 😉

 

Jak się Wam podobało dzisiejsze spotkanie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 9
  • 31
  • 9

Dziękujemy za udział w AMA - Mój Orange

Dzięki bardzo za wszystkie pytania i cenne sugestie :).

To było dla nas bardzo wartościowe spotkanie! Serce

 

Pozdrawiam w imieniu całego teamu Mój Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18194
  • 51964
  • 699

Dziękujemy za udział w AMA - Mój Orange

Również dziękuje bardzo za uzyskane odpowiedzi. Mam tylko wielką nadzieję, że w końcu uzyskam dostęp do NMO w jak najszybszym czasie.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Dziękujemy za udział w AMA - Mój Orange

Dziękujemy za poświęcony czas całej załodze Mój Orange i również załodze forum za zorganizowanie 😁

 


Ekspert AMA
  • 9
  • 31
  • 9

Dziękujemy za udział w AMA - Mój Orange

Dzięki bardzo za wszystkie pytania i cenne sugestie :).

To było dla nas bardzo wartościowe spotkanie! Serce

 

Pozdrawiam w imieniu całego teamu Mój Orange.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18194
  • 51964
  • 699

Dziękujemy za udział w AMA - Mój Orange

Dla załogi NO i AMA należy się solidny odpoczynek, a dla serwerów NO dobre chłodzenie. Widać, że było gorąco Emotikon: Szczęśliwy

 

Czas wiec teraz na zapoznanie się na spokojnie z pytaniami i odpowiedziami zadanymi na AMA-ie.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Dziękujemy za udział w AMA - Mój Orange


@Rafałnapisał(-a)

Dziękujemy Wam wszystkim za skierowane do naszych ekspertów pytania 😉

@Agnieszka_MO, @Asia_MO , @Michał_FB6, @Bartek_MO , oraz całemu zespołowi, który wspierał naszych ekspertów również dziękujemy za obecność. Oczywiście na pytania zadane do godziny 16, znajdą się odpowiedzi już niebawem 😉

 

Jak się Wam podobało dzisiejsze spotkanie?

 


Mnie się bardzo podobało, chociaż o nic nie spytałam, to ciut trochę poczytałam 🙂

Ale jak dojdę do siebie ( chwilowa anginka ) to pewno pogadam i z @Agnieszka_MO z @Asia_MO z @Michał_FB6 i z @Bartek_MO  na czacie ( bo lubię tak sobie poklikać i co nieco podpytać ) Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Pozdrawiam Was Wszystkich Dobrzy Ludzie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Dziękujemy za udział w AMA - Mój Orange


@wscieklaewkanapisał(-a)
Mnie się bardzo podobało, chociaż o nic nie spytałam, to ciut trochę poczytałam 🙂

Ale jak dojdę do siebie ( chwilowa anginka ) to pewno pogadam i z @Agnieszka_MO z @Asia_MO z @Michał_FB6 i z @Bartek_MO  na czacie ( bo lubię tak sobie poklikać i co nieco podpytać ) Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Pozdrawiam Was Wszystkich Dobrzy Ludzie 🙂


@wscieklaewka , a skąd masz taką wiedzę, że można ich spotkać na czacie? Masz gigabajtową pamięć RAM w swojej głowie, że kogoś z nich rozpoznałaś?Emotikon: Mrugający 

Ja sobie tym razem czytałem, jakie pytanka i odpowiedzi padały Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Dziękujemy za udział w AMA - Mój Orange

Myślę, że tego RAMU jak na te 3% trochę mi pozostało w mózgu @Anonim  🙂

Nie wiem ile jest Agnieszek, ale z jedną @Agnieszka_MO i @Bartek_MO miałam przyjemność sobie pogadać Emotikon: Język Natomiast co do @Asia_MO  to nie pamiętam 😞

Z @Michał_FB6 też miałam okazję poklikać - bardzo sympatyczny 🙂  A z resztą ja osobiście to nie spotkałam nikogo coby mnie za coś zrugał 🙂 To miluśkie ludzie są 🙂