Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 573
  • 1872
  • 2

Pogaduchy 3.0

Witam 

 

Czy u was C+ ON-LINE na LG WebOs  się zacina czy tylko u mnie a jak sytuacja na PC Windows 11 PRO lub Tizen

 

Pozdrawiam 🙂 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2087
  • 11761
  • 53

Pogaduchy 3.0

@ryba168 sprawdzałeś czy nie ma aktualizacji dla tej aplikacji w TV?

Tak poza tym, to platforma C+ aplikacja i przeglądarka, co rusz błędy ma i takie jak ty problemy wyskakują, ja czasem nie mogę się zalogować, po zgłoszeniu naprawiają to, ale to upierdliwe, bo płace i czasem pół dnia nie oglądam 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6527
  • 16009
  • 84

Pogaduchy 3.0

hej wszystkim @IreneuszCD  co tam jak zdrowie?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 453
  • 3870
  • 19

Pogaduchy 3.0

Hej. Ja dziś spędziłam weekend z rodzicami. Wpadli do miasta gdzie mieszkam.. Pojeździć po.komisach. Aby mama miała okazję przymierzyć się do samochodów jakie wstępnie upatrzyli. Niestety w Wielką Sobotę zagapiła się. I Touran którym jeździła stał się niezdatny do dalszej jazdy. Ważne oczywiście, że nikomu nikt się nie stało. Tylko zobaczyć autka. Bo mój tata wybiera się za granicę przyprowadzić samochód. 

 

Spędziłam udany dzień w rodzicami. Najpierw tourne po komisach. Potem pyszny obiad. Rybka była. Następnie jeszcze jedno auto u prywatnego sprawcy. Na koniecznie kawa i smaczne ciacho. 

1000022735.jpg


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6527
  • 16009
  • 84

Pogaduchy 3.0

@Kimiriko a co się stało w auto 🤔


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 573
  • 1872
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Kimiriko 

 

To tylko kasa i blacha 🙂 życie jest cenniejsze pozdrowienia dla rodziców 🙂 miłej majóweczki  dla wszystkich 🙂 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 168
  • 578
  • 0

Pogaduchy 3.0

Masz rację życie, zdrowie i optymizm a kasa "sama" wskoczy ;).

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 453
  • 3870
  • 19

Pogaduchy 3.0

@Citi2017 mama już wracała do domu. U nas jest bramą automatyczna. Aby na czas jej otwarcia nie blokować jezdni mama zatrzymała się na zatoczce dokładnie na przeciwko posesji (jakieś chyba całe 5 kursów jest w ciągu dnia). Za nią zatrzymał się jeszcze jeden samochód. Przez to maila utrudniony widok czy coś z tyłu nie jedzie (dodam, że tam jest łuk,). Za bardzo pilnowała lewej strony. Ruszyła i wyjechała temu z prawej. 

 

Ja też miałam przygodę. Spieszyłam się do pracy (a wiadomo jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy). Zaparkowałam przodem, prostopadle do krawężnika. Cofałam. I jakoś tak wyszło, że uderzyłam lewym tylnym rogiem z lewy tylni róg autka które stało równolegle po drugiej stronie osiedlowej uliczki. Można powiedzieć na trawie (co najmniej kiedyś była) U mnie szkody jak widać niewielkie. Robimy z AC (mam z ochroną zniżek). Wstępna wycena jaką wysłało ASO wy gdzie będziemy naprawiać auto wysłało do ubezpieczyciela to ponad 5 koła.😮 Niewiele więcej powiedział lakiernik jakby chcieć robić Tourana. A u mnie na tym jeszcze wtedy brudnym autku niewiele co widać. 

1000023736.jpg

 

Mam nadzieję, że to koniec przygód z autami w rodzinie. 


Zespół Nasz Orange
  • 225
  • 3064
  • 14

Pogaduchy 3.0

@Kimiriko jak to mówią: nieszczęścia chodzą parami.

Ważne że wszyscy cali.

Przypomina mi się reklama, gdzie pani zamyka psa z kotem w kuchni/łazience? celem przekonania współmałżonka do remontu. Może mama też dała dyskretnie znak, że czas na zmianę samochodu 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6527
  • 16009
  • 84

Pogaduchy 3.0

@Michał i @Kimiriko  dobrze że nikomu nic się nie stało 🙃