Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nowe modele w abonamencie


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 9
  • 0

nowe modele w abonamencie

witam. jestem zainteresowany uruchomieniem abonamentu w orange; urządzenie jakie mnie interesuje nie jest jeszcze wśród dostępnych modeli // a mianowicie chodzi o google pixel fold // czy jest szansa, że wyżej wymieniony telefon znajdzie się w ofercie? dzięki, pozdrawiam. fb /

 

____________

* W temacie doprecyzowałem kategorię - Wiktor

6 ODPOW. 6

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

nowe modele w abonamencie

@filipsonix210  tego to "nawet najstarsi górale nie wiedzą", a tak na poważnie my na forum tego nie wiemy, może spróbuj dowiedzieć się na infolinii, choć bardzo w to wątpię. 

PS.

Chyba żaden z opów nie ma Pixeli w ofercie, pozostaje zakup urządzenia z wolnego rynku, niestety. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9900
  • 85

nowe modele w abonamencie

Cześć @filipsonix210 

Widzę że  jest taki pomysł  do zagłosowania na forum NO o dodanie Google Pixel i PixelBook w Ofercie Orange https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Google-Pixel-i-PixelBook-w-Ofercie-Orange/idi-p/208229

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12992
  • 53329
  • 620

nowe modele w abonamencie

@filipsonix210  a ja bym obstawiał, że takie innowacyjne rozwiązania znajdą zainteresowanie ze strony operatorów. Kwestia ofert i umów między operatorem, a producentem..

Coś co dobrze się sprzedaje musi budzić zainteresowanie. Może pod choinkę???


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

nowe modele w abonamencie

@agat13  a ja nie będę takim optymistą, podobnie było w przeszłości z fonami od Asusa, też było wiele zapytań o modele tego producenta i jakoś żaden z  opów nie wprowadził fonów tej firmy do swojej oferty.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

nowe modele w abonamencie


@filipsonix210napisał(-a)

...

czy jest szansa, że wyżej wymieniony telefon znajdzie się w ofercie?

...


Chcesz żebyśmy zgadywali razem z Tobą? A jak Ty myślisz, jest szansa czy nie? Moim zdaniem szansa zawsze jest. Prawdopodobieństwa takiego zdarzenia nie umiem jednak ocenić.

Tu się nigdy nikt z decydentów Operatora nie wypowiada, więc i w tej sprawie na pewno się nie wypowie. Może jedynie w trakcie AMA, ale na takie specjalistyczne pytania to raczej nawet wtedy nie uzyskasz wiążącej odpowiedzi. Trzeba po prostu śledzić oferty, nic innego Ci nie pozostaje.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

nowe modele w abonamencie

@filipsonix210 , raczej mała szansa na ten model w ofercie. Biznesowo operatorowi nie na ręke. Mało popularne w kraju. Nie lepiej coś ze stajni apple? 

Dopytaj w BOK