Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon na raty - faktura


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Telefon na raty - faktura

Witam. Zamierzam wziąć telefon na raty i zastanawiam się nad tym, czy okazana faktura za prąd kurierowi to musi być faktura najnowsza? Posiadam fakturę z płatnością z marca. Czy taka faktura "przejdzie" i telefon zostanie mi wydany? Choć w sumie w liście wyboru Orange zamieszcza coś takiego: potwierdzenie dokonania przelewu za fakturę.

9 ODPOW. 9

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Telefon na raty - faktura

@AlvarinhoMoże być. Wyjątkiem jest zaświadczenie o zatrudnieniu nie może być starsze niż 30 dni. Ważne, żeby dokument był aktualny, jeśli chodzi o dane.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Telefon na raty - faktura

Jesteś już klientem Orange, czy to Twoja pierwsza umowa?
Ogólnie dodatkowy dokument taki jak opłacona FV jest wymagany tylko dla nowych klientów.
Kiedyś warunkiem była ostatnia zapłacona faktura, nie starsza niż 3 miesiące, jednak według najbardziej aktualnych informacji na stronie Orange jest informacja, że dokument musi być "aktualny", bez wskazania terminu, aczkolwiek marcowy rachunek powinien przejść.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Telefon na raty - faktura

Uściślę. Posiadam druczek z pokwitowaniem wpłaty z książeczki opłat, jest to płatność za styczeń. Czy coś takiego wystarczy? Jest tam imię i nazwisko. Natomiast nie jest to faktura od "ENERGII", tylko potwierdzenie przelewu na rachunek "ENERGII". 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Telefon na raty - faktura

@AlvarinhoMa to być faktura.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Telefon na raty - faktura

Ale Orange w swoich opcjach zawiera coś takiego: "potwierdzenie przelewu za fakturę". To też jedna z opcji do okazania. Czyż to nie będzie właśnie to?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Telefon na raty - faktura

@AlvarinhoRozumiem, że taki dokument masz do wyboru podczas wprowadzania zamówienia?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Telefon na raty - faktura

Tak, taka formułka znajduje się na liście dokumentów do okazania kurierowi.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Telefon na raty - faktura

@AlvarinhoTo jeśli jest to przedstaw go kurierowi. Chodzi o to, żeby były tm Twoje dane, która można potwierdzić.

 

Pozdrawiam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Telefon na raty - faktura

@Alvarinho fakturę za prąd przecież w jakiś sposób otrzymujesz, np w wersji elektronicznej na e-maila. Jak miałem do przedstawienia dokumenty kurierowi, to zawsze starałem się posiadać przy sobie ostatnią fakturę oraz dowód wpłaty. Mam wtedy pewność, że dokumenty są kompletne i nie muszę się martwić, że kurier będzie miał wątpliwości.