Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@tuptus55  Sorki nie byłem precyzyjny w tym co pisałem i będę robił testy w każdym razie w mojej okolicy są 3 nadajniki ale ja będę celował w 2 bo są najbliżej  tylko 2 operatorów obsługuje wszystkie pasma na 2 nadajnikach i nie jest to Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@tuptus55  Mam już tego microtika jeszcze w domu A w mieście gdzie mam fun box 3.0 ale on go nie widzi i mam go podłączonego do portu lan do fun box a w 2 domu w górach mam archer c6 to co będę musiał zrobić żeby tego microtika widział?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

Narysowałem nadajniki i dom swój w górach może teraz będzie okNadajniki koło mojego domu Zawoja.png 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

Co  o tym  myślicie? mimo tych drzew uda mi się polepszyć prędkość mając słaby zasięg na tym microtiku nawet jak nie będzie na dachu?Wykaz 1.jpgWykaz 2.jpg


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 66
  • 257
  • 1

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

Do BTS-a na schronisku Mosorny Groń masz najbliżej, ale z powodu lasu obstawiam że będzie słaby zasięg. Za to BTS na maszcie Emitel w Zawoii powinieneś złapać bez problemu. Bo maszt jest wysoki i w dodatku na górce.

bts1.png

Nadają z niego wszyscy ważniejsi operatorzy w tym Orange

bts2.png

Więc powodzenia.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 66
  • 257
  • 1

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

Sprawdziłem jeszcze ten BTS na górze Miśkowcowej i też możesz próbować. Jest to maszt Emitelu do retransmisji sygnału telewizyjnego i też nadają z niego najważniejsze GSMy. Góra ma 
757 m n.p.m., a maszt 30m.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@tuptus55  Wydaje mi się że jedynie do nadajnika góra miśkowców będę mógł kierować microtika tamten 2 to może być ciężko ale spróbuję.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@tuptus55  Nadajnik na Mosornym Groniu odpada są bardzo wysokie drzewa to bym musiał mieć antenę na kominie a ja będę miał niestety  na poziomie parteru domu. Jeszcze są 2 nadajniki dużych nadziei sobie nie robię bo teren jest jaki jest ale na tych 2 przynajmniej mniej drzew niż na Mosornym Groniu patrząc na mapę.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@tuptus55  A jak otworzyłeś tą mape btsearch ja wpisuje zawoja to mapa nie wczytuje nic? na google chrome np.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 66
  • 257
  • 1

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

Bo nie działa wyszukiwanie. Trzeba sobie ręcznie znaleźć.