Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@tuptus55  Próbowałem mieć inny dostęp do internetu np. radiowy był u mnie monter ale powiedział że w mojej lokalizacjii w Zawoi obok Babiej Góry jest to nie możliwe. A światłowód owszem mógłbym mieć ale linie idą po  działce sąsiada  i nie zgadza się żebym mial u siebie światłowód. Mam obecnie internet satelitarny tooway ale tam upload mam na poziomie 7 i łącze się z kamerami mam 3 przez p2p chmurę ale jak przesuwam to się niestety  zacina mimo że mam ustawione na 1 mpx rozdzielczości kodek jest h265 i 25 klatek na sekundę więc już max obniżyłem parametry. Więc zostaje mi internet mobilny ale uzyskać upload na poziomie np. 20 będzie ciężko a do kamer jest potrzebny spory upload.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13051
  • 53568
  • 622

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@Pablo5  tej pierwszej sam używam, tylko innej firmy i w polaryzacji pion-poziom. Potwierdzam, zdaje egzamin. Ja jednak myślę o antenie czaszowej

Kolega użył na kompletnym....ustroniu i długo działała z dobrym skutkiem 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 66
  • 257
  • 1

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@Januszbba A może trzeba by się przełamać i wybrać się z dużą flaszką do sąsiada i poprosić o zgodę?

Jak mu zagwarantujesz przywrócenie do stanu pierwotnego trasy światłowodu to na pewno rozwiąże problem.

Poza tym musi być jakiś inny problem. Wcześniej jednak sprawdziłbym jaki jest rzeczywisty transfer na wysyłanie.

Jednak przekonanie sąsiada to najlepsza droga. Każdy ma jakąś cenę. Jeśli nie czujesz się na siłach popytaj wśród znajomych kto ma zdolności negocjacyjne. Jak ja bym był na Twoim miejscu i miał w zasięgu wzroku światłowód to szedłbym tylko tą drogą.

 

 

 

______________________

*Post poddałem edycji - moderator Wojciech.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@tuptus55  Ale z sąsiadem nie mam dobrych relacji więc światłowód odpada

 

 

 

___________________

*Post poddałem edycji - moderator Wojciech.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 66
  • 257
  • 1

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

Zanim moderator usunął zdążyłem przeczytać. To co masz dziś z satelity w zupełności powinno wystarczyć.

Poczytaj instrukcję od rejestratora i skonfiguruj transfer z rejestratora.

I jeszcze raz pomyśl życzliwie o sąsiedzie. Zrób dobry uczynek dla sąsiada. Poproś profesjonalnego mediatora o pomoc. Są takie firmy. Nie wiem czy mogę podać linki. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@tuptus55 Myślałem że upload 7 to będzie mało na 3 kamery ale i tak się zacinają.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 66
  • 257
  • 1

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@Januszbba  Podaj model rejestratora to podam ci co poustawiać. 7Mbps upload to w zupełności wystarczy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22172
  • 181

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@tuptus55 

Obawiam się że tam nie ma żadnego rejestratora a cały system jest budowany dość... dziwnie?

https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/Antena-zewn%C4%99trzna-tylko-do-wifi-2-4-GHz/td-p/304557

Tak czy owak może @Januszbba Ciebie posłucha, bo mnie już się cierpliwość kilka razy kończyła.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@tuptus55  Ja nie mam rejestratora pozatym ja się nie upieram jak na mobilnym nie osiągnę raczej  uploadu powyżej 10 po tym co mi napisaliście  to zostane  przy internecie satelitarnym co ma upload ma 7 światłowód odpada i nic tu się nie zmieni niestety.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 66
  • 257
  • 1

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

Napiszę tak: zapytałeś nas, kilka osób Ci odpisało co ich zdaniem należy zrobić. To Ty wybierasz.

Jak nie masz rejestratora to podaj model kamer, to postaram się Ci pomóc je ustawić, pisząc co i gdzie ustawić. W swoim życiu zamontowałem już kilkaset kamer różnych producentów i chyba coś tam wiem, a przynajmniej tak mi się wydaje.

Możesz też nic nie odpisać To Twój wątek. Jeśli uznasz, że wcześniejsze odpowiedzi rozwiązują Twój problem oznacz tą odpowiedź, ale to też jest dobrowolne, lecz pomoże komuś w przyszłości i jest w tak zwanym dobrym obyczaju.

Powodzenia i wspaniałego wieczoru.