Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@ketrasaArtur  Czyli to by musi być  antena na zewnątrz domu zamontowana i podpięta 2 wejściami do routera jak w przypadku b315 huawei.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@agat13  Ja jestem zielony jeśli chodzi o te bts itd 🙂 i ogólnie jeśli chodzi o internet mobilny dlatego liczę jedynie na Was.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53344
  • 620

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@Januszbba  tylko zewnętrzne jak podpowiada @ketrasaArtur .

Powiem więcej, na sztycy wyniesionej jak najwyżej i skierowane wprost na nadajnik

Router na strychu, aby przewody do routera miały 5m i dalej ethernet i Access Pointy 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@agat13  W moim przypadku taka antena zewnętrzna będzie obok okna czyli na parterze i tyle 🙂 możliwości żebym mial to przy kominie mi nie pozwolą. 🙂 a inne drogi odpadają  żeby mieć na wyższej kondygnacjii.🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53344
  • 620

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@Pablo5  może i modem dobry, ale ma tylko antenę wewnętrzną, ci od razu na starcie go dyskredytuje. Tu potrzebny jest modem z wyjściami na anteny zewnętrzne LTE ( nie byle jakie- ja używam panelowych, ale słyszałem, że talerzowe są lepsze) 

@Januszbba  zawsze można sztycę założyć. 

Nawet kilkadziesiąt cm wyżej robi różnicę... byle BTS był na widoku, a nie po drugiej stronie domu 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53344
  • 620

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@Januszbba  ta jest akurat do wifi...a mam potrzebna jest do LTE 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@agat13  Rozumiem


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9901
  • 85

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości

@agat13znalazłem taką antenę dla kolegi @Januszbba  Antena GSM/3G/4G LTE/5G Signaflex Dual T2 2x23 dBi https://new-electric.pl/1278-antena-gsm3g4g-lte5g-signaflex-dual-t2-2x23-dbi.html

albo taka antena Antena GSM/3G/4G LTE/5G Signaflex T2 23 dBi 30 cm Nż https://new-electric.pl/1283-antena-gsm3g4g-lte5g-signaflex-t2-23-dbi-30-cm-nz.html?utm_source=googl...

Wydaje mi się że będzie dobra. Ma bardzo dobre opinie 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Router Lte/5G z wszystkimi pasmami częstotliwości


@Januszbbanapisał(-a)

...Ja jestem zielony jeśli chodzi o te bts itd 🙂 i ogólnie jeśli chodzi o internet mobilny dlatego liczę jedynie na Was.


I to jest właśnie Twój błąd. Znacznie efektywniejsze niż DYI byłoby po prostu porozmawianie na miejscu z kimś kto zajmuje się tym zawodowo. Wiedziałby co jest realne, co nie i potrafiłby zaproponować Ci optymalne rozwiązanie. Wybacz, ale Twoje pomysły są najczęściej odbiciem tego co napisałeś powyżej i w konsekwencji pakujesz się w rozwiązania dość egzotyczne.