Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki smartfon z Orange z obsługą VoLTE i 5G


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9900
  • 85

Jaki smartfon z Orange z obsługą VoLTE i 5G

@ketrasaArtur  to super. Zastanawiam się nad nowym  smartfonem z Orange, który obsługuje VoLTE i 5G. W grę wchodzi wybór pomiędzy Motorolą, Samsungiem a Infinixem. Chyba najlepsza jest Motorola 😉 @ketrasaArtur jak myślisz których z tych marek wybrać. 🙂

Pozdrawiam 🙂

 

________________
* Wydzieliłem z tematu [Tylko 25.02.2024r] Niedzielna okazja na smartfon Infinix Note 30 5G – moderator Michał

34 ODPOW. 34

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52687
  • 710

[Tylko 25.02.2024r] Niedzielna okazja na smartfon Infinix Note 30 5G

@Pablo5 osobiście preferuję Samsungi. Ostatnio jednak do użytku dołączył Xiaomi, gdzie za niewielką kwotę mam VoLTE, WiFi Calling 5G i jeszcze dostęp do eSIM oraz klonowanie aplikacji. Najtańsze Samsungi nie mają eSIM i klonowania aplikacji. Może to się zmieni.

Zaciekawiła mnie jeszcze Motorola moto g34 5G 8/128GB. Posiada eSIM, cena w promocji była 540 zł, to kusząca oferta.

Infinix-a jakoś nie biorę pod uwagę. Może jak by miał eSIM, to bym się zastanowił.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9900
  • 85

[Tylko 25.02.2024r] Niedzielna okazja na smartfon Infinix Note 30 5G

Xiaomi to jaki model posiadasz? Zauważyłem, że w sklepie Orange pojawiło się kilka nowych smartfonów Motorola i maja dość dużą pamięć 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 33
  • 169
  • 1

[Tylko 25.02.2024r] Niedzielna okazja na smartfon Infinix Note 30 5G

@Pablo5 pytanie nie było do mnie, ale pozwolę sobie wtrącić swoje "trzy grosze". 

 

Jeżeli ważne są dla Ciebie aktualizacje, to sprawdź najpierw jak wygląda polityka aktualizacji marki Infinix. Czytałem, że w przypadku innego modelu jest to tylko jedna aktualizacja Androida i dwa lata łatek bezpieczeństwa. 

Motorola daje chyba dwa lata aktualizacji i dwie aktualizacje wersji Androida.

Samsung wypada pod tym względem najlepiej -pewność kilku lat aktualizacji i kilku wersji Androida.

 

Sam jak miałem Samsunga A53 wspominam jak szybko otrzymałem nową wersję Android(w tym przypadku Android 13), a co miesiąc otrzymywałem regularne łatki bezpieczeństwa. Bardzo podobał mi się też UI Samsunga.

Skusiłem się na Realme i mając ich flagowy model łatki bezpieczeństwa mam z grudnia a Androida 14 jak nie było tak nie ma. 

Bałbym się wziąć takiego Infinixa ze względu na obawy by marka nie zwinęła się z Europy (lub w ogóle) szybciej niż powstała. No i w mojej ocenie plecki z obiektywami aparatu w tym Infinixie są zwyczajnie brzydkie (ale to już kwestia gustu). 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52687
  • 710

[Tylko 25.02.2024r] Niedzielna okazja na smartfon Infinix Note 30 5G

@Pablo5 obecnie mam 13 Lite oraz T13 z promocji z tabletem (potrzebowałem tabletu i trafiła się okazja).

Z Motoroli przed chwilą spojrzałem jeszcze na model moto G54 Power Edition 5G 12/256 GB - 1250 zł w sklepie FLEX. Porównując do Infinix-a, to raczej bym wybrał Motorolę że względu na pamięć. Aparat to dalsze kryterium wyboru.

 

@Wilczek bardzo dobrze, że się odzywasz. Lepiej niech ma kilka opinii. Mi soft Samsunga też bardziej się podoba niż Xiaomi, ale wygrała chęć skorzystania z eSIM. Nie mniej Xiaomi to dodatkowy telefon, główny nadal Samsung.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9900
  • 85

[Tylko 25.02.2024r] Niedzielna okazja na smartfon Infinix Note 30 5G

Dzięki @Wilczek@ketrasaArtur  za opinie przydadzą się przy wyborze smartfona z Orange. @Wilczek siostra też ma Samsunga z Orange pomimo, że  ma go ponad 4 lata to nadal otrzymuje aktualizacje. @Wilczek @ketrasaArtur spróbuje wybrać pomiędzy Samsungiem a Motorolą. Dam znać  jak się sprawuje ten nowy smartfon 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

[Tylko 25.02.2024r] Niedzielna okazja na smartfon Infinix Note 30 5G

Do Xiaomi się zraziłem ich nachalnymi reklamami w MIUI, preferuję Motorola i teraz cieszę się z Edge 30 Neo, jak się znudzi to kupię nowszy z tej serii 😎

Infinix ma ciekawą ofertę, ale nie mam do tej marki przekonania, może dlatego że nie używałem ich telefonów 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9900
  • 85

[Tylko 25.02.2024r] Niedzielna okazja na smartfon Infinix Note 30 5G

@IreneuszCDdzięki za opinie przyda się przy wyborze smartfona.  @IreneuszCD  a w Motoroli jak wygląda sytuacja z aktualizacjami? Czy po gwarancji nadal otrzymujesz aktualizacje? Dam znać jaki smartfon wybrałem i jak się sprawuje 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52687
  • 710

[Tylko 25.02.2024r] Niedzielna okazja na smartfon Infinix Note 30 5G

@Pablo5 proponuję zakup online z odbiorem w paczkomacie lub dostawa kurierem, będziesz miał 14 dni na odstąpienie, jeśli telefon nie będzie Tobie odpowiadał.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Jaki smartfon z Orange z obsługą VoLTE i 5G

@Pablo5 moja Motorola miała Androida 12, teraz ma 13 i dostanie niebawem Androida 14, potem pewnie przez 2 lata poprawki zabezpieczeń, mniej na uwadze że seria Edge jest lepiej traktowana przez Motorole, choć mi tam nie zależy tak mocno na Android 14, byle poprawki szły jeszcze przez 3 lata 😉