Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Iphone 13 Pro Max

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Iphone 13 Pro Max

@Anonim Mam co prawda tylko 5200 i 7D Canona, ale też tak sądzę.. Dobre szkła robią całą robotę.. 

Anonim

Nie dotyczy

Iphone 13 Pro Max

Pozwolę sobie wtrącić jak to wygląda z punktu widzenia technicznego laika.

 

iPhone może robić genialne zdjęcia. Jest opinia, że ma najlepsze wśród smartfonów i tym się mogę zgodzić. Tylko aparat to jedna z jego funkcji i w jest dość komórkowym urządzeniem. 

 

Lustrzanka jest typowo do zdjęć/filmów. Dodatkowo na oko jest większa, więc ma elementy niemożliwe do zmieszczenia w tak małej konstrukcji smartfona. 

 

Zgodzę się z @ketrasaArtur . iPhone zrobi naprawdę bardzo dobre zdjęcia które w zupełności zadowalają potrzeby jego użytkownika. Ale profesjonaliści pracują na zupełnie innym sprzęcie. 

 

A podsumowując temat: Racja jest jak pewna część ciała na 4 litery - każdy ma swoją. 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Iphone 13 Pro Max

Czyli lustrzanka ma swoje uroki poprzez zastosowanie odpowiednik soczewek, co powoduje zwiększenie gabarytów, iPhone poszedł w miniaturyzację i programowo-elektroniczne dążenie jak najwyższej jakości zdjęć. Są więc zwolennicy i przeciwnicy obu rozwiązań. Jak bym miał wybierać, to wolę urządzenie z dobrymi parametrami w kieszeni niż kolosa w garści. Osobiście nie wybrałbym żadnego z powodu ceny i braku zapotrzebowania z mojej strony na aż taką jakość zdjęć. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Iphone 13 Pro Max

@ketrasaArtur Amen... 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Iphone 13 Pro Max

@agat13 też się z Tobą zgadzam. Wręcz przeciwnie, nie sprzeciwiam się 😄

Anonim

Nie dotyczy

Iphone 13 Pro Max


@ketrasaArturnapisał(-a)

Czyli lustrzanka ma swoje uroki poprzez zastosowanie odpowiednik soczewek, co powoduje zwiększenie gabarytów, iPhone poszedł w miniaturyzację i programowo-elektroniczne dążenie jak najwyższej jakości zdjęć. Są więc zwolennicy i przeciwnicy obu rozwiązań. Jak bym miał wybierać, to wolę urządzenie z dobrymi parametrami w kieszeni niż kolosa w garści. Osobiście nie wybrałbym żadnego z powodu ceny i braku zapotrzebowania z mojej strony na aż taką jakość zdjęć. 


Niestety nie zgodzę się z tobą, Nikon D7000 jest poręczny,, wraz z Nikkor  35mm (stało ogniskowy), jest poręczny, telefon ok ale aparat w nim to skromny dodatek. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Iphone 13 Pro Max

Każdy wie że nic nie dorówna "pełnej klatce" i kamerach firmy RED. Ale iPhone to wygoda, i nie jeden woli go zabrać do kieszeni i zrobić rewelacyjna zdjęcia. A jak dokupi obiektyw anamorficzny to i film kinowy nakręci. Jak byłem u fotograja po zdjęcia paszportowe, to robił je iphonem na statywie i profesjonalnym oświetleniem. Myślę że prawdziwy mega fotograf powininen mieć i iphona i lustrzankę dla tych bardziej wymagających


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Iphone 13 Pro Max

@Foxy Dobrze, że nie jestem mega fotografem, bo musiałbym wydać kasę na iphona  🙂  Szczerze? Wolałbym kupić bezlusterkowca....


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Iphone 13 Pro Max

Tu chodzi o wygodę i wagę urządzenia czasem znajdziesz się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie przez przypadek na mega ujęcie. Telefon zawsze ma się przy sobie, a lustrzankę nie koniecznie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Iphone 13 Pro Max

@Foxy Ja lustrzankę mam prawie zawsze pod ręką. Nie o to jednak idzie. Zgadzam się, że telefon na nagłe sytuacje jest najlepszy. Iphone ma naprawdę dobre aparaty i procesy "upiększania" zdjęć. Jednak z fotografią jest fajna zabawa gdy się naprawdę wie co chce osiągnąć i jak to zrobić, a nie w trybie auto "strzelać" jak popadnie. Taka różnica....