Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

IPhone 8 Plus


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

IPhone 8 Plus

Witam, zamówiłem w salonie dwa telefony iPhone 8 plus i nikt nie jest w stanie mi powiedzieć kiedy będzie dostępny . Przez internet mogę kliknąć i mam za dwa dni (gorsza oferta) a w salonie mi wciskają kit ze nie ma na magazynie i producent nie dostarcza. Gdzie mogę się zgłosić aby otrzymać informacje? W salonie nie ma sensu bo oni nie wiedzą niby nic.
16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

IPhone 8 Plus

To poczytaj sobie informacje w internecie na temat dostaw iphone'a X.

Na teraz go nie ma. A skąd masz info, że przez internet na pewno jest sztuka? zapoznałeś sie z regulaminami? tam jest mowa o wysyłce "od" 3.11, a nie ma informacji na 100%, że zamawiane sztuki są już w Orange. Rzecznik Play wczoraj na twitterze dodał niepokojący wpis https://twitter.com/RzecznikPlay/status/925114746361253889

Jak chcesz najszybciej info, zapytaj się Rzecznika Orange na twitterze https://twitter.com/Rzecznikorange

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

IPhone 8 Plus

Dzięki za szybką odpowiedź. Mi chodzi o iPhone 8 Plus . Jest na stronie od kilku dni dostępny i każdy sobie może zamówić a klient który już zamówił w salonie musi czekać i nie ma informacji jak długo.
Anonim

Nie dotyczy

IPhone 8 Plus

@Krystian7Masz pytanie? telefony@orange.com 
Zadzwoń
Infolinia
505 205 205

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

IPhone 8 Plus

@Anonim to dotyczy opcji telefony bez umowy. Dostępność jest taka sama. Na teraz ich nie ma. Czy stary klient czy nowy. Jeśli zamawiałeś to w salonie firmowym, to podejrzewam tylko kwestia logistyki czy 2.11 ktoś zrobił transport (tyle planów).

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

IPhone 8 Plus

@Piotrekk85 zamawiałem w salonie firmowym. Chciałbym wiedzieć kto może mi udzielić jakieś informacje. Wszędzie mówią proszę pytać w salonie a oni mówią że nic nie wiedzą. Strasznie nieprofesjonalne zachowanie zero troski o klienta. Sam pracuje w sprzedaży i jak klient czeka i jest niecierpliwy to staje na głowie żeby przyspieszyć proces a nie mowię ze nic nie wiem ....

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

IPhone 8 Plus

Okej ale sprzedajesz klientom rzeczy której nie masz?
Anonim

Nie dotyczy

IPhone 8 Plus


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

IPhone 8 Plus

Tak. Jeśli nie ma na magazynie to tak działa ze zamawiam i klient czeka. I próbuje żeby to było jak najkrócej męczę dostawce i podaje konkretny termin plus minus może dwa dni. A nie obiecuje 3-4 dni i dokładam po upływie tego jeszce dwóch tygodni. Przecież wiemy ze tak się nie robi 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

IPhone 8 Plus

Ale właśnie na tym polegają przedsprzedaże. Termin udostępnienia urządzenia w Orange to 3.11. Jest jeszcze kilka dni. Owszem telefon jest wcześniej dostępny w innych opcjach. Ale Orange tak dogadało się z Apple lub tak narzuciło Apple (uwzględnijcie że mamy święto w Polsce w tym tygodniu). Mamy datę 3.11 - i trzeba zaczekać. Moim zdaniem to szczere podejście ze strony Orange.