Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Alcatel One Touch Pixi 3 WIFI 8"


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Alcatel One Touch Pixi 3 WIFI 8"

Dzień dobry,

zgodnie z ofertą na stronie Orange, przy zawieraniu nowej umowy na internet domowy powinienem dostać ten tablet za 1zł. Ma on np. 8 cali,1GB RAM i Android 5.0.

 

Zawsze jak dzwonię do sklepu, aby się dopytać o ten konkretny tablet, mówią mi, że takiego nie ma i dostanę jakiś zamiennik - z mniejszym wyświetlaczem, mniejszą pamięcią i starszym systemem Emotikon: Smutny

 

Jak to jest naprawdę? Czy ktoś dostał ten konkretny tablet? Co zrobić, żeby mieć pewność, że dostanę taki jaki jest w ofercie Alcatel One Touch Pixi 3 WIFI 8"?!

 

Alcatel za 1zl.JPG

 

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

Alcatel One Touch Pixi 3 WIFI 8"

Mhm........ciężko odpowiedzieć co zrobić. Upieraj się że przy zamowieniu dostałeś informację że ów tablet będzie dodatkiem do umowy i tyle........zrób zrzuty ekranu jako dowód i walcz o swoje.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Alcatel One Touch Pixi 3 WIFI 8"

A na jaką infolinię dzwonisz?

Taka infolinia może mieć różne tablety.

Pracuję w Orange
  • 11
  • 16
  • 1

Alcatel One Touch Pixi 3 WIFI 8"

Oferta na Mój Orange jak i Infolinii może nieco się różnić.

W przypadku oferty internetowej na chwilę obecną z Alcateli są dostępne Pixi 7 oraz Pixi 8 w wersji Odnowionej a na infolinii mogą być zupełnie inne modele.

Osobiście odradzam Alcatela i zachęcam do zakupu czegoś z Lenovo. Osobiście mam Lenovo Tab2 A10, jest nieco droższy ale na pewno się na nim nie zawiedziesz 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Alcatel One Touch Pixi 3 WIFI 8"

Ja dzwonię na infolinię sklepu internetowego, w którym jest ta oferta. Twierdzą, że sprawdzają co jest w magazynie... i po chwili okazuje się, że są tylko starsze modele, a tego z oferty w ogóle nie ma Emotikon: Smutny

 

Ja tutaj nie mam wyboru modelu. To jest obecna oferta dla nowych klientów Neostrady i jest ten konkretny model za 1 zł. Ale jak sprawdzam, to wciąż nie mają go na stanie i twierdzą, że dostanę JAKIŚ zamiennik. A to już jest niefajne. I tak ten nie jest najnowszy, a w zamian proponują modele jakieś sprzed 2 lat, z Androidem 4.4 i 512kb RAM. Według mnie, jak dostanę coś innego, to będzie po prostu wprowadzanie klientów w błąd - mówiąc delikatnie.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Alcatel One Touch Pixi 3 WIFI 8"

A na jaki numer dzwonisz? podasz go cyframi?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Alcatel One Touch Pixi 3 WIFI 8"

Dziś widzę, że jest inne info na stronie. I jest tylko tablet za 1 zł, bez modelu.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Alcatel One Touch Pixi 3 WIFI 8"

Dzwoniłem na 510 700 700.

W zwykłej infolinii powiedzieli, że oferty internetowej nie obsługują. A konsultant z chatu na stronie Orange stwierdził na przykład, że tak, przecież ten jest w ofercie i ten dostanę, ale jak mu napisałem, że rozmawiałem telefonicznie i że podobno nie ma w magazynie, to się wycofał i stwierdził, że nie wie co dostanę.

 

Rzeczywiście, zniknął opis! A jeszcze rano był:

Capture tablet.PNG

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Alcatel One Touch Pixi 3 WIFI 8"

Witam

Mam podobny problem. We wrześniu b.r. podpisałem umowę na neostradę z gadżetem Orange Sego. Po 33 dniach czekania dzwoniąc na infolinie dowiedziałem się że wyczerpały się zapasy tego sprzętu. Poprosiłem więc o tablet zamiennik/ekwiwalent dostępny wówczas na stronie orange czyli Alcatel One Touch Pixi 3 8 Wifi. Po paru dniach otrzymałem przesyłke kurierem i ku mojemu zdziwieniu był to model Alcatel One Touch Pixi 3 wersja 7 o klasę niższy jeśli chodzie o parametry techniczne od tego oficjalnie dostarczanego wówczas z neostradą (Alcatel One Touch Pixi 3 8 Wifi).

Niestety kurier odjechał a ja zostałem z jakimś starym tabletem... Nigdy nie podpisywałbym umowy długoterminowej wiedząc że otrzymam tak niskiej klasy tablet, szkoda ponieważ planowałem przeniesienie telefonu stacjonarnego do Orange ale po tym wydarzeniu będę musiał głęboko to przemyśleć. Ewentualne przedłużenie umowy na świadczenie usługi neostrada też raczej odpada. Byłoby miło gdyby jakiś oficjalny pracownik z Orange odniósł się do tego problemu.

Myślę że kompromisowym roziązaniem pokazującym dobre podejście do klienta byłaby zamiana na Alcatel One Touch Pixi 3 7 na wersje odnowioną Alcatel One Touch pixi 3 8 lub inny model o podobnych parametrach....

 

medium.png


medium.png

Pracuję w Orange
  • 11
  • 16
  • 1

Alcatel One Touch Pixi 3 WIFI 8"

@Draco

Złóż skargę na Mój Orange w związku z gadżetem, zostanie sprawdzone jaki miał być przyznany i po weryfikacji jeśli jest tak jak piszesz to zostanie on wymieniony