Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy wysyłka s20 ultra?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 1

Kiedy wysyłka s20 ultra?

Witam, kiedy Orange zamierza wysyłać Samsungi s20 ultra? Na stronie informacja, że od 09.03, ale brak jakichkolwiek konkretów. Jeżeli chodzi o partnerów Samsunga, to Orange podaje najmniej rzeczowych informacji. U innych można znalezc info, że wysylka 15.04. Gdy pytałem Orange otrzymałem kluczową informację- wyślemy najszybciej  , jak tylko będzie to możliwe. Telefon za 6k a każdy partner ma inne info. 

 

____________

* Temat przeniesiono z kategorii Telefony i tablety - Moderator Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 1

Kiedy wysyłka s20 ultra?

Chcę zwrócić uwagę na to, że w Niemczech nie było informacji, że s20 ultra będzie wysyłany od 15.04. U nas jest taka informacja. Mówię o oficjalnej stronie Samsunga. W Orange telefon się pojawił 26.02 i był dostępny przez 2 dni bodajże. Może macie jakieś informacje na temat np. rzutów s20 ultra do Polski.

Jestem grzeczny. Nikogo nie obrazam. A Wy mnie takimi postami owszem. Mniejsza z tym. I tak nic się nie dowiem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Kiedy wysyłka s20 ultra?

@bjabim dla mnie informacja ze wysylka od 09.03 jest wystarczajacym konkretem. Na stronie orange.pl telefon jest chwilowo niedostepny wiec pewnie sie juz wyprzedal. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Kiedy wysyłka s20 ultra?

Cała północna część świata jest sparaliżowana, szczególnie wszystkie biznesy które opierają się na fabrykach w Chinach, czyli zdecydowana większość. Według informacji Samsung przenosi produkcję na Wietnam, ponieważ wykryto koronawirusa w fabryce w Korei. Najprawdopodobniej dlatego wszystko się opóźnia. To, że telefon kosztuje 6k nie sprawia, że Azjaci machną ręką i przyjdą pracować w warunkach zagrażających życiu. Każdy producent telefonów przechodzi teraz przez to. Xiaomi opóźniło premierę Mi 10 o półtora miesiąca, Apple w ogóle przesunęło plany.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 1

Kiedy wysyłka s20 ultra?

Odezwala się armia Orange. Rozumiem, że dobra zmiana każe bronić wszystkiego co swoje. U zachodnich sąsiadów wysylka 09.03 w przedsprzedazy to konkret. U nas nie. Pytam, czy macie jakieś info na temat wysyłki a nie czy ktoś będzie pracował za miskę ryżu bo koronawirus mrozi fabryki.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Kiedy wysyłka s20 ultra?

@SarahLynn mysle ze skoro telefony sa sprzedawane to sa juz w Polsce. Problem o ktorym piszesz bedzie dotyczyl dopiero nowych dostaw i faktycznie obecna sytuacja na swiacie bedzie miala na to duzy wplyw


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Kiedy wysyłka s20 ultra?

Kolego troche grzeczniej prosze. Zadna armia Orange czy inna armia zbawienia nic tutaj nie pomoze. Ciesz sie ze Ty za miske ryzu nie musisz pracowac. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 1

Kiedy wysyłka s20 ultra?

Chcę zwrócić uwagę na to, że w Niemczech nie było informacji, że s20 ultra będzie wysyłany od 15.04. U nas jest taka informacja. Mówię o oficjalnej stronie Samsunga. W Orange telefon się pojawił 26.02 i był dostępny przez 2 dni bodajże. Może macie jakieś informacje na temat np. rzutów s20 ultra do Polski.

Jestem grzeczny. Nikogo nie obrazam. A Wy mnie takimi postami owszem. Mniejsza z tym. I tak nic się nie dowiem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Kiedy wysyłka s20 ultra?

Np w mediaexpert planowana data wysylki po 12.03 i moze ulec zmianie


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Kiedy wysyłka s20 ultra?

@bjabim chciałam tylko zwrócić uwagę na to, że odpowiedź jest oczywista - opóźnienia są na łańcuchu dostaw, od samej produkcji aż po stany magazynowe z powodu, który media już wymęczyły jak tylko mogły. Wszystkim jest ciężko. Ja czekałam na premierę Mi10 w lutym i muszę dalej czekać, 27 marca niby premiera, w dodatku online, ale co z tego, skoro odwołali targi MWC, to taką premierę też mogą przesunąć, albo będą problemy z dostępnością. Po prostu trzeba czekać i nikt nie wie, nawet spodziewam się, że osoby odpowiedzialne za dystrybucję są w niepewnej sytuacji i trudno im cokolwiek zapewnić