Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

trasy światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 190
  • 0

trasy światłowód

Witam chcę podłączyć internet świtałowodowy który zapewni mi najmniejsze pingi do serwerów cs2 oraz innych gier mam takich dostępnych operatorów i zastanawiam który bedzie naj. wyborem 🙂 

 

widziałem że orange ma teraz jaką promocje że ceny światłowodu 600 i 1000 są za cene najtanszej opcji  dlatatego  pisze o szybką pomoc..

 

załączam zdj. ile mnie to kosztuje i jakich operatorów mam dostępnych.

(cena na zdj jest za 1gb)

 

Zrzut ekranu 2023-10-29 190643.png

 

___________

* Edytowałem wpis - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

trasy światłowód

Konkretnr pingi bardzo zależą od wielu czynników. Jednemu na południu działa dobrze, drugiemu na północy trochę gorzej. U różnych operatorów bywa różnie. Nikt Ci nie da gwarancji że będzie przez rok czy dwa lata umowy. Jak masz wątpliwości weź umowę bez lojalki lub z względnie tanią rezygnacją w ciągu 14 dni przy zamówieniu w kanale zdalnym.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

trasy światłowód

Konkretnr pingi bardzo zależą od wielu czynników. Jednemu na południu działa dobrze, drugiemu na północy trochę gorzej. U różnych operatorów bywa różnie. Nikt Ci nie da gwarancji że będzie przez rok czy dwa lata umowy. Jak masz wątpliwości weź umowę bez lojalki lub z względnie tanią rezygnacją w ciągu 14 dni przy zamówieniu w kanale zdalnym.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 190
  • 0

trasy światłowód

woj.lubuskie więc daleko na warszawe.. chodzi mi o operatora np. NETIA kto ma dobre trasy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

trasy światłowód

Tu forum Orange, a nie Netii - może poszukaj u konkurencji na forum 🙂

Poza tym Netia ma bardzo niejednorodną sieć szkieletową bo to misz masz własnej, dawnego Dialogu, iNetii i teraz Cyfrowego Polsatu. Więc jeszcze większa loteria.

Masz wątpliwości - tylko krótkie umowy lub odstąpienie 14 dni.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 190
  • 0

trasy światłowód

tu i tu dostane odpowiedź pytam bo chciałem zalozyć orange tylko dalej nie wiem czy te trasy zostały poprawione czy nie

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12997
  • 53377
  • 620

trasy światłowód

@Fade1224  z moich info cały czas pracują nad trasami, ale sieć szkieletowa to żywy organizm i nie przewidzisz akcji...

Inaczej jest z różnych miejsc w Polsce, niestety


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

trasy światłowód

Cześć @Fade1224 

Przesyłam Ci linka do tematu Orange Światłowód, ping w grach https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/Orange-%C5%9Awiat%C5%82ow%C3%B3d-ping-w-grach/td-p/160072/page/...

Zerknij do tego wątku

Pozdrawiam 🙂