Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pierwsze doświadczenie z ofertą telefoniczną do zmiany mojego podejścia

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pierwsze doświadczenie z ofertą telefoniczną do zmiany mojego podejścia

Nie będę ukrywał, że to pierwsza jaskółka, która skusiła mnie do przejścia z OFnK na Mini Love. A tak się broniłem i wymiksowałem się w końcu z oferty konwergentnej. Rozmowa była bardzo długa i wyczerpująca dla konsultanta, bo zanim doszliśmy do sedna, zażyczyłem sobie na maila wzór dokumentu interaktywnego na przelanie prawie 200zł z Oferty na kartę, a także weryfikacji, czy jest pracownikiem Orange. To pierwsze moje miłe zaskoczenie oparte na działaniu systemu opracowanego na taką okoliczność. Potem była żmudna weryfikacja, wyrażanie i negacja zgód, podsumowanie zgody na przedstawioną ofertę i e-dokumenty na sms oraz mail z kodem do odczytu. Kod akurat był zbędny, bo po zaakceptowaniu kolejnych kroków na koncie MO, pobrałem wszystkie po kolei w PDF-ach. Przeczytałem od dechy do dechy wszystkie i zatwierdziłem. Szybko też pojawiła się ta nowa umowa w Moje sprawy, a także system dorzucił kolejne, czyli trzecie konto na jednym i tym samym. Konsultant był naprawdę dobrze przygotowany, chociaż mówił wyraźnie, acz jak dla starszej osoby szybko. Łapałem wszystko i nic mi nie umknęło. Do siedmiu dni, bez kuriera i wszystko online poszło lepiej, niż sobie kiedyś marzyłem, by w ciepłych kapciach załatwiać sprawy online. Oby takich konsultantów szkoliło Orange, a korzyść będzie obopólna😀

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7478
  • 136

Pierwsze doświadczenie z ofertą telefoniczną do zmiany mojego podejścia

Można ONLiNE - Można 😏🥸 wszystko czytelnie, bezpiecznie itd...

 

Prędzej nabierzesz się na dziwne umowy w salonie jak to niektórzy entuzjaści wolą ...  Jest czas na zapoznanie się z dokumentami, dopiero klikasz zgodę... 

 

 

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

Pierwsze doświadczenie z ofertą telefoniczną do zmiany mojego podejścia

@bronzub to ty jesteś prawdziwy Odkrywca Przestworzy 😃

Mając już usługi w Orange, Love Mini jest korzystną opcją, online załatwić wszystko to wygoda 😃


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7478
  • 136

Pierwsze doświadczenie z ofertą telefoniczną do zmiany mojego podejścia

Można ONLiNE - Można 😏🥸 wszystko czytelnie, bezpiecznie itd...

 

Prędzej nabierzesz się na dziwne umowy w salonie jak to niektórzy entuzjaści wolą ...  Jest czas na zapoznanie się z dokumentami, dopiero klikasz zgodę... 

 

 

 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2083
  • 7664
  • 31

Pierwsze doświadczenie z ofertą telefoniczną do zmiany mojego podejścia

Ale że co, że tak można? To jakaś nowość? U operatora, którego nazwy nie mogę ujawnić, mam tak od co najmniej 4 lat.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7478
  • 136

Pierwsze doświadczenie z ofertą telefoniczną do zmiany mojego podejścia

@pirenej , taka różnica że mamy cale rzesze klientów, a także użytkowników forum, którzy boją się zawierać umowy online.

Następnie przychodzą na forum, że konsultant w salonie nie poinformował... A że umowa jest inna na którą się dogadali itd.. 

 

Dlatego o tym pisze, bo dla mnie online jest standardem, tak samo jak edowód i mobywatel. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pierwsze doświadczenie z ofertą telefoniczną do zmiany mojego podejścia


@pirenejnapisał(-a)

Ale że co, że tak można? To jakaś nowość? U operatora, którego nazwy nie mogę ujawnić, mam tak od co najmniej 4 lat.


@pirenej , dla mnie to nowość, ponieważ niespełna dwa lata temu nie miałem tak gładko i szybko. To, że jest postęp, świadczy dobrze o operatorze. Nie powiedziałeś jednak całej prawdy, że idealnie nie jest. Nieważne, jakiego operatora masz, bo fora internetowe są pełne żalu w stosunku do różnych operatorów. Z przekory, nie przyznasz mi racji, no bo jak?😀


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2083
  • 7664
  • 31

Pierwsze doświadczenie z ofertą telefoniczną do zmiany mojego podejścia

dla mnie jest ważne, z którego operatora jestem jestem zadowolony, tak bardzo, że aż bym chciał tutaj podzielić się swoim zadowoleniem w pełni. Ale nie mogę, bo mnie znowu zbanuje nie mogę powiedzieć kto.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7478
  • 136

Pierwsze doświadczenie z ofertą telefoniczną do zmiany mojego podejścia

Każdy operator ma przejście z karty na abo dostępne online...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pierwsze doświadczenie z ofertą telefoniczną do zmiany mojego podejścia

Zostałem poinformowany smsem, że cykl rozliczeniowy będzie taki sam, jak poprzednio miałem. Czyli w dobrym momencie konsultant do mnie zadzwonił i wstrzelił się idealnie w nowe rozdanie😀 Zwykle nie pokrywają się terminy nowych umów i są doliczenia do faktur w różnych kwotach, co drażni niejednego klienta.