Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love: Czy można dokupić Internet Domowy LTE i będą jakieś zniżki?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love: Czy można dokupić Internet Domowy LTE i będą jakieś zniżki?

Witam Czy można do pakietu love dobrać internet domowy lte 250 + 250 gb I czy byłyby wtedy jakieś zniżki i zapłaciłbym mniej niż 65 zł ? 

 

 

 

__________________

*Temat przeniosłem z działu "Sieć i dostępność usług" oraz doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

Orange love + internet domowy lte

Cześć@Januszbba 

Najlepszą ofertę co do dokupienia internetu domowego LTE do pakietu Orange Love znajdziesz zamawiając rozmowę z  doradcą Orange. Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10928
  • 64

Orange love: Czy można dokupić Internet Domowy LTE i będą jakieś zniżki?

@Januszbba, zaraz zapewne znajdziesz wiele odpowiedzi. Poza tym, możesz zapytać u jednego ze źródeł - Doradcy. Wystarczy najechać na ▶ Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym i kliknąć na Wyświetl szczegóły. Oddzwoni Doradca i poszuka, czy ma tam jakiś rabat schowany 😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love: Czy można dokupić Internet Domowy LTE i będą jakieś zniżki?

@Wojciech  Pomyślę o tym 🙂 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love: Czy można dokupić Internet Domowy LTE i będą jakieś zniżki?

A 2 pytanie mam jeszcze takie Czy można do love dobrać nowy numer sim  i włożyć do routera i ile tam jest maksymalnie gb?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Orange love + internet domowy lte

@Januszbba , próbowałeś uderzyć na infolinię sprzedażową 801234567, ale z przycisku, tak żeby sami oddzwonili?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

Orange love + internet domowy lte

Cześć@Januszbba 

Najlepszą ofertę co do dokupienia internetu domowego LTE do pakietu Orange Love znajdziesz zamawiając rozmowę z  doradcą Orange. Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love + internet domowy lte

@Pablo5  Dzięki no bo pewnie tutaj mi nikt nie udzieli odpowiedzi 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Orange love + internet domowy lte

@Januszbba może zamiast wiązać się abonamentem, warto skorzystać z FLEX-a. Za 80 zł masz nielimitowany internet i 4 karty SIM z tym samym numerem. Jak potrzeba nowy numer, to kartę SIM główną zostawiasz sobie z numerem, dodatkowe karty SIM tylko do internetu. Wszystkie ustawienia zrobisz z aplikacji i możesz zrezygnować w dowolnym momencie, bo brak umowy. Płatność za plan dokonasz kartą lub BLIK-iem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love + internet domowy lte

@ketrasaArtur  Mam flex też o tym myślałem 🙂 ale czy kiedyś nielimitowany orange nie wycofa i tu jest zagwostka 🙂 nowy numer do pakietu love koszt 65 zł z rabatem 600 gb a internet domowy 4g 500 gb też 65 zł z rabatem i nie wiem co wybrać 🙂 bo we flex jest tylko 150 gb. 🙂 bo jeśli orange zrezygnuje z nielimitowanego we flex to nr pewnie nie da się przenieść do love lub internetu domowego.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Orange love + internet domowy lte

@Januszbba obecnie internet bez limitu we FLEX nadal jest dostępny, natomiast jak by brakowało GB, to zawsze można na forum NO poprosić:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dziel-si%C4%99-GB-ze-znajomymi-w-Orange-Flex/m-p/158634

Jest sporo chętnych do przekazania swoich GB, ja również swoje oddam.