Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata aktywacyjna do światłowodu w mojej sytuacji?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 11
  • 0

Opłata aktywacyjna do światłowodu w mojej sytuacji?

Cześć wszystkim. Na dniach będę mieć dostęp do światłowodu budowanego z jakiegoś ogólnopolskiego programu. Zastanawiam się nad samym internetem od Orange (tzn. mam już 2 komórki, ale nie chcę telewizji). Czy w takim przypadku muszę liczyć się z opłatą nazwaną jako „aktywacyjna”, czy może jest jakiś sposób, żeby tego uniknąć? Ofertę sprawdzam na internecie i te 6 dych widzę w podsumowaniu opłat.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Opłata aktywacyjna do światłowodu w mojej sytuacji?

Tak będzie opłata aktywacyjna, Możesz też połączyć 1 komórkę z internetem w pakiet Love Mini wtedy druga komórka będzie miała -20 zł rabatu. W pakietach Love można też liczyć na zdjęcie opłaty za domek jednorodzinny o ile to nie sieć Orange lub firmy Światłowód Inwestycje.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Opłata aktywacyjna do światłowodu w mojej sytuacji?

Tak będzie opłata aktywacyjna, Możesz też połączyć 1 komórkę z internetem w pakiet Love Mini wtedy druga komórka będzie miała -20 zł rabatu. W pakietach Love można też liczyć na zdjęcie opłaty za domek jednorodzinny o ile to nie sieć Orange lub firmy Światłowód Inwestycje.

Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7791
  • 80

Opłata aktywacyjna do światłowodu w mojej sytuacji?

@Oguben zapraszam do kontaktu, możesz zapytać o szczegóły doradcę, zamawiając rozmowę: Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 11
  • 0

Opłata aktywacyjna do światłowodu w mojej sytuacji?

Dziękuje za odpowiedzi. Popytam jeszcze i tego doradcę skoro jest taka możliwość.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53643
  • 625

Opłata aktywacyjna do światłowodu w mojej sytuacji?

@Oguben  opcji niewiele, więc możesz sprawdzić na czacie czy infolinii i zweryfikować w salonie..czasem negocjacje zaskakują. Nie wszyscy handlowcy mają takie same uprawnienia do upustów i bonusów 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9948
  • 85

Opłata aktywacyjna do światłowodu w mojej sytuacji?

Cześć@Oguben 

zamów rozmowę z doradcą tak jak pisze @Rafał może uda się coś wynegocjować w tym temacie. @Oguben proponuję Ci połączyć Orange Światłowód z abonamentem komórkowym czyli pakiet Orange Love Mini (więcej informacji w linku https://www.orange.pl/pakiety/love) i wtedy za drugi abonament komórkowy będziesz miał 20 zł rabatu tak jak wspomniał @Arti_Kn_Pl 

Wspomnę też o @Kimiriko która bardzo dobrze zna tematykę ofert. Może coś Ci doradzi 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 444
  • 3808
  • 19

Opłata aktywacyjna do światłowodu w mojej sytuacji?

Musisz uderzyć żeby ktoś konkretnie uderzył jakie są teraz możliwości rabatu na wybraną usługę. Czasem jest opcja rabatu na akywkę.W zależności od oferty i dostępności. Pamiętaj, że Orange ma teraz dopłatę za dzierżawę sprzętu oraz opłatę jeśli to jest usługą na łączach innego dostawcy. Tego się obejść nie da. Jeśli to domek jednorodzinny to można próbować ugrać anulowanie tej dopłaty.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Opłata aktywacyjna do światłowodu w mojej sytuacji?

U konkurencji podłączenie domków na BSA od Orange to 259 zł na start. Także sama aktywacja bezpośrednio w Orange nie wydaje się duża.