Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU100 - połączenie z innym routerem


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Samsung ICU100 - połączenie z innym routerem

Witam. Tak jak w temacie, czy dekoder Samsung ICU100 może zostać połączony z innym routerem niż Funbox?
Czeka mnie wyprowadzka z rodzinnego domu, a w mieszkaniu, do którego się przenoszę jest Internet światłowodowy (nie wiem jeszcze, czy z Orange), ale zanim zabiorę ze sobą dekoder wolę się tutaj na forum poradzić. Byłoby świetnie, gdyby taka możliwość była, ale zawsze zostaje mi jeszcze antenka i telewizja naziemna, więc nie ma tragedii 🙂

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13043
  • 53541
  • 622

Samsung ICU100 - połączenie z innym routerem

@AdiosZ innym routerem niż Funbox tak, ale TYLKO na usłudze od Orange.

Niestety przenoszenie geograficzne na inną usługę dekodera z Twojego adresu jest nielegalne.

Twój jest przypisany do modemu, adresu u usługi i niby nie jest to jakoś rygorystycznie i oficjalnie piętnowane, ja bym nie ryzykował. W nowym miejscu jeśli jest FTTH nawet od Orange, to przy alternatywnym routerze jest to bardzo skomplikowane, aby skonfigurować tak sieć wewnętrzną, aby działało...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52794
  • 713

Samsung ICU100 - połączenie z innym routerem

@Adios zweryfikuj na nowym adresie, czy będzie możliwość podłączenia internetu światłowodowego od Orange, to wtedy zrobisz przeniesienie usługi na nowy adres i nie trzeba kombinować z innym routerem i podłączeniem dekodera. Kiedyś sprawdzałem, podłączenie dekodera do internetu innego dostawcy niż Orange nie umożliwi uruchomienie dekodera. Tylko na usłudze Orange jak wspomniał wcześniej @agat13