Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polsat premium mobilnie

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Polsat premium mobilnie

Mam pytanko czy kanały Polsat Premium mogę oglądać mobilnie w telefonie albo przez orange go albo muszę zainstalować aplikacje Polsatu i zalogować się na dane orange? 

 

Podobnie zrobiłem z Canal plus by oglądać mobilnie pobrałem aplikacje C+ i zalogowałem się danymi z umowy. A jak to wygląda z Polsatem Premium? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Polsat premium mobilnie

O tym jakie kanały można oglądać przez Orange Go TV poczytaj tu: https://www.orange.pl/poradnik/rozrywka/kanaly-w-orange-tv-jakie-programy-obejrzysz-w-telewizji-oran...

 

Z tego co wiem, to nie wszystko co jest dostępne przez dekoder można oglądać przez Orange Go TV.  Osobiście, mając wykupiony pakiet kanałów TV sprawdziłbym to rozwiązanie o którym piszesz, czyli użył aplikacji Polsatu i spróbowałbym zalogować się danymi dostępowymi Orange. Niestety nie sprawdzę, bo nie mam pakietu Polsatowego wykupionego za pośrednictwem Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Polsat premium mobilnie

O tym jakie kanały można oglądać przez Orange Go TV poczytaj tu: https://www.orange.pl/poradnik/rozrywka/kanaly-w-orange-tv-jakie-programy-obejrzysz-w-telewizji-oran...

 

Z tego co wiem, to nie wszystko co jest dostępne przez dekoder można oglądać przez Orange Go TV.  Osobiście, mając wykupiony pakiet kanałów TV sprawdziłbym to rozwiązanie o którym piszesz, czyli użył aplikacji Polsatu i spróbowałbym zalogować się danymi dostępowymi Orange. Niestety nie sprawdzę, bo nie mam pakietu Polsatowego wykupionego za pośrednictwem Orange.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5472
  • 184

Polsat premium mobilnie

Mistrzowska Piłka (Polsat Sport Premium) jest to pakiet dla Orange od Canal+. Więc aby je oglądać jeśli są wykupione powinny być dostępne w aplikacji Canal+ Online. Pakiet jest dostępny z Pakietem Canal+ Prestige 4K lub osobno za 30 zł, ale dostępny jest dla klientów posiadających już jakiś pakiet od c+ np. Extra+, CANAL+ Select, Extra+ z CANAL+ Select.