Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love zmiany w trakcie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@j131  ja się tylko zastawiam co będzie lepsze przedłużyć czy zostać na nieokreślony mając orange love a prezent to już osobna sprawa.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@agat13  a mógłbyś mi dać linka gdzie jest napisane że mając te 3 multiroom to tylko 1 urządzenie można mieć w orange tv go ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13134
  • 53964
  • 634

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba Poczytaj na początku umowy jest punkt co się stanie po okresie lojalnościowym...Poproś o nową ofertę, najlepiej na maila i porównaj...to wszyscy radzimy

Telewizja Orange TV Go | Orange Polska punkt 6


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@agat13  przemyśle to przynajmniej wiem że multiroom można dodać w trakcie obowiązywania umowy a ten link mógłbyś mi wysłać?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13134
  • 53964
  • 634

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba Jakbyś nie odnalazł wyżej Telewizja Orange TV Go | Orange Polska tam jest dosłownie wszystko...dodawanie, usuwanie, używanie i co tam chcesz...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@agat13  

  • W ramach jednego konta, możesz zarejestrować 3 urządzenia jednocześnie (tablet, smartfon, komputer).
  • W przypadku komputera każda przeglądarka traktowana jest jako osobne urządzenie

3 urządzenia ja to wszystko rozumiem to czemu mając 3 multiroom dekodery nie mogę nadal korzystać na 3 urządzeniach mając orange tv go? dekodery multiroom  a orange tv go to jest osobna kwestia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13134
  • 53964
  • 634

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba Co mam odpowiedzieć? Bo tak to jest pomyślane? W tym drugim wątku wyjaśniłem to, co wiem...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@agat13 upewniając się żeby nie wałkować tego już 2 dekodery multiroom = 3 urządzenia na orange tv go 

 

3 dekodery multiroom =  1 urządzenie na orange tv go zgadza się wszystko ?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13134
  • 53964
  • 634

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba Poprawiam

1 dekoder+ 3 urządzenia TVGo

1 dekoder+1 dekoder w multiroom+2 urządzenia TVGo

1 dekoder+ 2 dekodery w multiroom+ 1 urządzenie TVGo

1 dekoder zawsze jest obowiązkowy a ogólnie odbiorników (czy to innych dekoderów multiroom, czy urządzeń mobilnych z TVGo) może byc max 4 sztuki. 

Ja myślę, że spowodowane to jest tym, że jakbyś miał 1 dekoder i możliwości oglądania TVGo na dowolnej ilości dodatkowych urządzeń mobilnych , to pół miasta na 1 koncie by oglądało TV za free...stąd ograniczona liczna urządzeń (nie ważne jakich) przypadających na jedno konto TV


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@agat13  To już z tego nie wiem nic co napisałeś niestety... widocznie słabo jestem kumaty... jestem w lesie.. 3 urządzenia w orange tv go to tylko wiem..