Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love zmiany w trakcie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5536
  • 22428
  • 185

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba 

Jak kupisz kradziony dekoder to jedyne na co możesz liczyć to wezwanie do prokuratury. Te dekodery pozostają własnością Orange  nie da się nimi legalnie handlować. Nie za bardzo też wiadomo po co - taki kradziony dekoder na 100% nie zadziała.

Na prezent od operatora w związku z przedłużaniem umowy dostaniesz wyłącznie podwyżkę. Poza tym żeby domówić multiroom nie musisz niczego przedłużać: jedno z drugim nie ma nic do rzeczy. No i wreszcie: molestujesz NO o szczegóły Twojej oferty a przecież my jej nie znamy - właściwym adresatem tych pytań (typu: czy mogę zamówić...) jest BOK. Zamiast na NO zaloguj się na MO, otwórz czat z konsultantem i tam się dopytuj. Będziesz wiedział na czym stoisz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@j131 prezent od Orange dostaniesz tylko podpisując nową umowę? Orange jak daje prezent to raczej żeby zachęcic klienta żeby został z orange na dłużej tak powinno to wyglądać tak działa marketing a pozatym kto pyta nie błądzi.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5536
  • 22428
  • 185

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba 

Nie wiem, nie jestem z Orange, nie kontroluję jakie i komu prezenty rozdają. Mnie z okazji przedłużenia umowy nic nie zaproponowano co mógłbym zakwalifikować jako prezent. Natomiast warunki umowy po przedłużeniu są mniej korzystne. Więc nie przedłużam, zostaję na bezterminowej. Ty zrobisz jak będziesz uważał.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@j131 To jest tylko moja opinia co do prezentu, a jak nie przedłuże umowy to przejdzie na czas nieokreślony? a jeśli tak będzie to będę mógł coś zmienić wtedy pakiet tv, prędkość neta?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13250
  • 54362
  • 637

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba Moje zdanie na temat liczby urządzeń TVGo w zależności od liczby dekoderów znasz. Nie zmieniam go...jeśli konsultantka tak informuje, to niech się zapozna z warunkami usługi...

Co się zaś tyczy urządzeń ze źródła "alternatywnego", to można sprzedawać urządzenia, za które się zapłaciło operatorowi w ramach zniszczenia, zagubienia czy wedle kaprysu...Nie będą one jednak aktywne 🙂

Jak trafisz na zaradnego konsultanta, to nie dość, że wciśnie "lojalkę", podniesie opłaty i jeszcze Cię przekona, że to w Twoim interesie...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2425
  • 10059
  • 86

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbbajeśli nie przedłużysz to będziesz miał na czas nieokreślony i drożej będzie miał 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2100
  • 11821
  • 54

Orange love zmiany w trakcie umowy


@Januszbbanapisał(-a)

@j131 prezent od Orange dostaniesz tylko podpisując nową umowę? Orange jak daje prezent to raczej żeby zachęcic klienta żeby został z orange na dłużej tak powinno to wyglądać tak działa marketing a pozatym kto pyta nie błądzi.


Jaki ty prezent chcesz dostać 🤔  Inflacja jest, więc tylko liczył bym na podobną ofertę, to już będzie bonus 😉

Można czekać do Świąt, ale jaki tam bonus będzie... Oby nie wzrost abonamentu 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13250
  • 54362
  • 637

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Pablo5 nie tak do końca, wszystko zależy od zapisu w umowie w sprawie przejścia na czas nieokreślony po umowie lojalnościowej i warunkach tegoż...Sam przechodziłem i miałem takie same warunki jak na lojalce. Jakbym przedłużył terminowo byłbym 10zł w plecy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@agat13  Czyli 3 multiroom to tylko 1 urządzenie na orange tv go no to szkoda czyli konsultantka na czacie się pomyliła a tak nie powinno być. A nawiązując jeszcze do prezentu to na święta Bożego Narodzenia w 2022 roku  był do wyboru telewizor lub telefon w orange love jak ktoś przedłużał umowę więc wstrzymam się może na święta wielkanocne też może coś będzie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5536
  • 22428
  • 185

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba 

Nie wiem co jest w Twojej umowie. Wiem co jest w mojej umowie. Mnie się nie opłaca przedłużać, bo warunki jakie mam mi odpowiadają. Nie mogę nic Ci konkretniej doradzić, bo nie jestem jasnowidzem. Może przeczytaj swoją umowę jeszcze raz?