Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange TV na telewizorach z Google TV


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 41
  • 0

Orange TV na telewizorach z Google TV

Witam, 

Kiedy planowane jest wdrożenie aplikacji telewizyjnej na telewizory z systemem Android TV/Google TV? Myślę że zainteresowanie wśród Klientów byłoby duże, konkurencja już od dawna oferuje tego typu usługi. Pozdrawiam. 

13 ODPOW. 13

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2411
  • 10006
  • 86

Orange TV na telewizorach z Google TV

Cześć @Orange154 

Takie pytanie było też zadane w czasie AMA - oferta telewizyjna w marcu  tego roku. Pytanie dotyczyło Orange TV/Orange TV GO na Android TV https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-telewizyjna/Orange-TV-Orange-TV-GO-na-Android-TV/m-p/352255/hig...

W powyższym linku masz odpowiedz na pytanie, że obecnie nie planujemy rozszerzenia dostępności aplikacji na urządzeniach Android TV.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 41
  • 0

Orange TV na telewizorach z Google TV

Witam, mamy już końcówkę roku, stąd też chciałem odświeżyć temat. Ponadto zostałem tutaj przekierowany z chatu obsługi Klienta.

 

W październiku dostałem także następującą odpowiedź mailową z adresu: tvgo@orange.com

"Obecnie pracujemy nad rozwojem aplikacji telewizyjnej na telewizory z systemem Android TV/Google TV. Nie znamy jeszcze daty wprowadzenia tej usługi do oferty. O wszelkich zmianach w ofercie będziemy informować na naszej stronie internetowej."

 

Dlatego prosiłbym o odniesienie się do powyższego oraz o oficjalną odpowiedź z Zespołu Orange czy coś zmieniło sie w powyższym zakresie. Pozdrawiam. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Orange TV na telewizorach z Google TV

@Orange154  niestety na infolinii czy czacie można usłyszeć różne rzeczy, niekoniecznie zgodne z faktami, dlatego między innymi te propozycje ze strony konsultantów aby poszukać pomocy na forum, z tym że forum to tak samo użytkownicy usług operatora Orange jak Ty i to jest forum samopomocowe. Co do Twojego pytania to odpowiedź Eksperta AMA @Filip_oferTV  jest najbardziej prawdziwa i znacząca, niestety nie ma w planach na najbliższą przyszłość wprowadzenia usługi Orange TV GO na urządzenia Android TV.

PS.

Odpowiedź którą uzyskałeś mailowo to raczej odpowiedź systemowa automatyczna i nie należy jej uważać za wiążącą...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 164
  • 3

Orange TV na telewizorach z Google TV

Jeśli wprowadziliby taką opcję, to adios multiroom, za który pobierana jest dodatkowa opłata 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 510
  • 2114
  • 4

Orange TV na telewizorach z Google TV

I to nie małą. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 72
  • 0

Orange TV na telewizorach z Google TV


@slav72napisał(-a)

@Orange154  niestety na infolinii czy czacie można usłyszeć różne rzeczy, niekoniecznie zgodne z faktami, dlatego między innymi te propozycje ze strony konsultantów aby poszukać pomocy na forum, z tym że forum to tak samo użytkownicy usług operatora Orange jak Ty i to jest forum samopomocowe. Co do Twojego pytania to odpowiedź Eksperta AMA @Filip_oferTV  jest najbardziej prawdziwa i znacząca, niestety nie ma w planach na najbliższą przyszłość wprowadzenia usługi Orange TV GO na urządzenia Android TV.

PS.

Odpowiedź którą uzyskałeś mailowo to raczej odpowiedź systemowa automatyczna i nie należy jej uważać za wiążącą...


@slav72 informacje podawane przez Orange są trochę sprzeczne https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-telewizyjna/Aplikacja-Orange-Android-Tv-jako-multiroom/m-p/3519...

Zwiastunem tego, że coś grzebią przy aplikacji jest niedawne udostępnienie jej w Google Play do zainstalowania na telewizorze.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Orange TV na telewizorach z Google TV

@shafau  ale jak sam opis w apce mówi jest to twór na urządzenia mobilne a nie stacjonarne, a telewizor właśnie jest zaliczany do stacjonarnych więc nie sądzę aby była udostępniona na tego typu urządzenia, niestety.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 72
  • 0

Orange TV na telewizorach z Google TV


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Orange TV na telewizorach z Google TV

@shafau  masz rację mój błąd, nie zauważyłem braku dopisku "GO" w pytaniu, lecz jak wskazuje opis jest to apka przeznaczona wyłącznie na dekodery z dystrybucji Orange (4K Stream) i nic poza tym, co więcej nie sądzę aby ją uwolnili na otwarty rynek bo... byłby to dla nich przysłowiowy "strzał w kolano".