Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Netflix w trakcie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Netflix w trakcie umowy

Zamówiłem dopiero co pakiet z Orange Love, teraz się kapnąłem, że chciałbym domówić netflixa, umowa jest świeżo podpisana. Czy jest możliwość zakupu tego Netflixa w niższej cenie przez pół roku?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53643
  • 625

Netflix w trakcie umowy

@Mrowkojad  pytałem dziś w salonie. Tylko anulowanie jednego zamówienia i złożenie drugiego. 

Netflix można dodać w dowolnym momencie, bez promocji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Netflix w trakcie umowy

Niestety nie. Tylko podczas podpisania aneksu lub nowej umowy. Odstąpienie od umowy będzie kłopotliwe na pewno dla Ciebie bo wiąże się to zapewne z odłączeniem usług.

Napisz na czacie że chcesz złożyć reklamację ponieważ zamawiałeś, a nie dostałeś. trochę trzeba "ściemnić". Tylko nie daj się spławić konsultantowi niech przyjmie reklamację i przekaże na drugą linię


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53643
  • 625

Netflix w trakcie umowy

@Mrowkojad  dokupić można, tylko przypuszczam, że nie z promocją. 

Najlepiej spytaj w salonie, tam mają więcej możliwości manewru na usłudze 

Mają wgląd w Twoje usługi i pakiet, myślę, że coś będą mogli podpowiedzieć 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Netflix w trakcie umowy


@agat13napisał(-a)

@Mrowkojad  dokupić można, tylko przypuszczam, że nie z promocją. 

Najlepiej spytaj w salonie, tam mają więcej możliwości manewru na usłudze 

Mają wgląd w Twoje usługi i pakiet, myślę, że coś będą mogli podpowiedzieć 


Po podpisaniu umowy nie można. Jedynie w trybie reklamacyjnym.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53643
  • 625

Netflix w trakcie umowy

@Arti_Kn_Pl  a aktywacja konta z poziomu dekodera?? Chyba można w dowolnym momencie zamówić 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 10
  • 0

Netflix w trakcie umowy

W najbliższym czasie mogę mieć problemy z dotarciem do salonu. Mam niestety daleko. Zależy mi na właśnie na tej półrocznej, a ktoś jeszcze może coś wie?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9948
  • 85

Netflix w trakcie umowy

Cześć @Mrowkojad 

Na stronie Orange https://www.orange.pl/telewizja/netflix  w najczęściej zadawanych pytaniach znalazłem takie informacje, że

możesz przystąpić do promocji Orange Love Mini z Netflix, jeśli do zakończenia umowy na Orange Love Mini pozostało nie więcej niż 90 dni lub jeśli masz umowę na czas nieokreślony.
Możesz też wybrać pakiet Orange Love Standard z Netflix – w dowolnym momencie umowy Love Mini.

Możesz przystąpić do promocji Orange Love Standard z Netflix albo Love Mini z Netflix, jeśli do zakończenia umowy na Orange Love Standard pozostało nie więcej niż 90 dni lub jeśli masz umowę na czas nieokreślony.

@Mrowkojadjedynie co możesz zrobić to złożyć reklamację na Orange czacie lub infolinii Orange tak jak Ci radzi kolega @Arti_Kn_Pl 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Netflix w trakcie umowy


@Mrowkojadnapisał(-a)

W najbliższym czasie mogę mieć problemy z dotarciem do salonu. Mam niestety daleko. 


Nikt Ci nie karze iść do salonu, kolega @Arti_Kn_Pl  sugerował abyś złożył reklamację na czacie (a to możesz wykonać online, nie ruszając się z domu).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53643
  • 625

Netflix w trakcie umowy

@Mrowkojad  pytałem dziś w salonie. Tylko anulowanie jednego zamówienia i złożenie drugiego. 

Netflix można dodać w dowolnym momencie, bez promocji.