Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

@ryba168, z tego co ja sprawdziłem, to Novelas+ widnieje przy pakiecie Extra+, a nie przy Orange Love:

 

Wojciech_0-1694181631959.png

Nie słyszałem obecnie nic nowego o tym kanale. Z nowości, to tylko to, co @Michał napisał tutaj, poza tym nic nie słyszałem.

Pozdrawiam również 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 265
  • 1111
  • 1

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

Wtrącę się do tej kwestii poruszonej.

To dlaczego na stronie orange po wybraniu pakietu Ekstra bez plusa (na końcu listy po przesunięciu tego suwaka do końca) ten logotyp też widnieje jako dostępny w ofercie od was nie od c+. Albo orange ma klientów za głupków i myślą, że ludzie nie potrafią odróżniać logotypów, które są zamieszczone w danym pakiecie na waszej stronie, albo orange specjalnie wprowadza w błąd takimi posunięciami, żeby klientów sobie nabić i chwalić się jakie to niby kanały w ofercie są, i że macie ich więcej (tych klientów) przez takie błędy na stronie bo tego logotypu nie powinno być w tej sytuacji i braki bo co najmniej 2 kanałów brakuje na tej liście. BAŁAGAN niezły macie na stronie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 565
  • 1817
  • 2

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

@Luki555  Podpisuje się pod tym co napisałeś masz rację bałagan jest duży 😄

 

Pozdrawiam cię 🙂 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 265
  • 1111
  • 1

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

Dzięki @ryba168 moze inni na forum pomyslą że to bzdura i kwestia malo mającą na znaczeniu ale w Polsce istnieje pewna instytucja UOKiK która może nałożyć kary na firmy które przedstawiają klientom obecnym czy przyszłym nie prawdę w swoich ofertach chociażby zamieszczanie informacji nieprawdziwych ze stanem faktycznym na stronach internetowych to akurat podchodzi pod to ta kwestia ruszona w ostatnich postach. Orange widocznie ma tyle kasy że im to obojetnie czy dostaną karę taką bo pewnie nawet by nie zauważyli tego, ale zapominają że opinii nie będą mieć dobrej. Bo strona sobie a niektóre osoby reprezentujące orange tu na forum sobie już nie mówiąc o konsultantach że jeszcze niekiedy co innego mówią przez telefon. Tu już nie chodzi o to czy ten kanał powinien być  w ofercie bo to jest nieważne tylko to że orange wprowadza ludzi w błąd zamieszczając na stronie logotyp tam gdzie go nie powinno być skoro nie ma w tym konkretnym pakiecie. Każdy widzi że coś jest nie tak tylko z orange dziwne że nie widzą tego od wiosny to tak jest na stronie jak było to zamieszanie z tymi kanalami że miały zniknąć a 2 zostały 


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

@Luki555, dziękuję za podanie konkretu, gdzie leży problem. Jeżeli ktoś z tego względu podpisał umowę, to może złożyć reklamację, ze swoimi roszczeniami. Obecnie kanał Novelas+ działa i jest w pakiecie Extra+, od Canal+ (tam również jest jako kanał niegwarantowany, co też jest odpowiednio zaznaczone). Jeżeli komuś zależny na tym kanale - i umowa na to pozwala - to można taki pakiet dokupić. Kanał ten nie jest kanałem gwarantowanym w tej ofercie (czyli w pakiecie Orange Love Ekstra i Pakiecie Komfortowym), co jest odpowiednio zaznaczone na stronie. Także jako takiego błędu na stronie nie ma, jak również celowego wprowadzania w błąd. W każdej chwili kanał niegwarantowany może zostać wyłączony - każdy który jest tak oznaczony - jak również ponownie uruchomiony. Kanały dostępne w ramach usługi, są wypisane w cenniku oferty.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 265
  • 1111
  • 1

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

Jeżeli to nie błąd na stronie,to powinno być przy tym logotypie informacja nie dla iptv w pakiecie Love

To można porównać do sytuacji takiej jaką konkurencja wasza Polsat zrobił, że niby stworzył kanały Polsat Film 2, Polsat X, Polsat Reality a nikt nie ma dostępu tak naprawdę z klientów CP, każdy o tym słyszał i zapewne osoby z tego forum też a mało kto ma dostęp z klientów CP.


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

Jeżeli ktoś posiada pakiet Orange Love Ekstra, to ten kanał obecnie nie działa. Nie ważne kiedy umowa została podpisana. Jeszcze raz podkreślę, że tego kanału w umowie, czy cenniku nie ma zawartego. Jest tylko wymieniony na stronie, jaki niegwarantowany.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 265
  • 1111
  • 1

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

Poprawiłem poprzedniego posta i taka informacja powinna być zamieszczona jak podałem "nie dla iptv w pakiecie Love" przy tym logotypie bo każdy sądzi, że jak przegląda pakiet Ekstra bez plusa na waszej stronie to pakiet ten jest ofertą iptv w 100 % zwłaszcza, że wyżej jest wzmianka pakiety Love i pierwszy to Standard drugim jest Ekstra a pozostałe to dodatkowe pakiety jakie można dokupić mając któryś z tych 2 głównych, a teraz wychodzi, że tak nie jest.


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV


@Luki555 napisał(-a)

Poprawiłem poprzedniego posta i taka informacja powinna być zamieszczona jak podałem "nie dla iptv" przy tym logotypie bo każdy sądzi, że jak przegląda pakiet Ekstra bez plusa na waszej stronie to pakiet ten jest ofertą iptv w 100 % a teraz wychodzi, że tak nie jest


Niestety to co napisałeś nie jest stanem faktycznym.

  • Kanał jest w IPTV. Przykładowo działa obecnie w pakiecie Extra+ od Canal+.
  • Co to by miało niby znaczyć?
  • Obecne informacje na stronie są poprawne.

Rozumiem, że może to prowadzić do niezadowolenia, gdyż obecnie kanał nie działa dla posiadaczy Pakietu Komfortowego, jak i Orange Love Ekstra. Jednak stosujemy podział na kanały gwarantowane, jak i niegwarantowane (tak jak chyba wszyscy operatorzy telewizji w Polsce), aby móc dostarczyć jak największą ilość kanałów. Gdyby tak nie było, to warto zerknąć do cennika, ile było by tylko kanałów dostępnych. Chyba mniej niż połowa, z tych co są teraz.

Przypominam chociażby sytuację z kanałami AXN, gdzie zostały one wyłączone kilka miesięcy temu, a też były dla większości Klientów jako kanały niegwarantowane.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 265
  • 1111
  • 1

NOWOŚCI W ORANGE TV IPTV

Nie powinno być tej zielonej kropki  przy logotypie, która oznacza, "kanały niegwarantowane dostępne w ramach oferty Telewizja Orange" bo to robi całą robotę, można przypuszczać, tym samym, że każdy powinien mieć wtedy dostęp bez względu, czy to jest pakiet Love czy jeszcze jakiś inny a zostać ta żółta wtedy byłoby to jasne, że nie ma w pakietach od orange czyli w tych Love, jak podałeś. Może to jest głupie ale wtedy było by jasne i nie byłoby tematu przynajmniej ja to tak postrzegam nie wszyscy muszą podzielać to co piszę.