Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom i orange tv go

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@Pablo5  Dzięki 🙂  co prawda nie mam sony lecz mante 24 cale 🙂 ale przyda się to info 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13169
  • 54081
  • 636

Multiroom i orange tv go

@Januszbba  zawsze możesz też zastosować TV jako monitor do laptopa 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@agat13   No tak dzięki 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5519
  • 22372
  • 184

Multiroom i orange tv go

@Januszbba 

Miałem wrażenie, że akurat z tego iż po podłączeniu TV do laptopa kabelkiem VGA telewizor staje się dodatkowym monitorem dla laptopa, to zdawałeś sobie sprawę od początku.

Skoro jednak nie, to OK, tak to powinno działać.

Ten laptop jest co prawda słabiuteńki, nie ma normalnej karty graficznej, ma mało RAM i mikroskopijny dysk, ale TV GO będzie przecież dostosowywać się do warunków i wyświetli na nim przekaz TV najlepiej jak się da - w razie trudności dopasuje rozdzielczość i jakość. Przy łączeniu TV z laptopem jest wiele możliwości konfiguracji, ale pamiętaj że wideo często wyświetla się tylko na wyświetlaczu "głównym" - w XP było to krytycznie istotne. W W7 (ten chyba ma W7?) nie jestem pewien czy też tak jest, ale dla świętego spokoju najprościej TV ustawić jako kopię głównego wyświetlacza: to może wymagać zmiany rozdzielczości w laptopie i/lub TV, tak żeby do siebie pasowały. Jeśli masz ten laptop pod ręką to przetestuj najpierw na sucho bez TV, odpalając TV GO przez przeglądarkę. Jeśli zadziała OK to będziesz miał punkt odniesienia. Jeśli nawet w tych warunkach nie zadziała, to nie ma co liczyć na działanie z TV.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@j131  Rozumiem użyłem adaptera vga do hdmi i popróbowałem z rozdzielczościami na laptopie i dopasował mi się obraz na telewizorze i jestem zadowolony a kabla hdmi z adaptera do tv użyłem hdmi  wersja 2.0 4k ja mam windows 7 poza tym orange tv go nie pójdzie na xp, mi głównie zależy żeby oglądać tv z tego laptopa i wiem że ten laptop ma słabe parametry.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2416
  • 10027
  • 86

Multiroom i orange tv go

@Januszbbaważne żeby wszystko działało i hulało. Życzę bezawaryjnej pracy. Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@Pablo5  Dzięki orange tv go to fajna opcja   🙂  tylko żeby długo byla możliwość korzystania na windows 7 mimo że już nie ma aktualizacjii bezpieczeństwa od microsoftu 🙂 windows 10 i 11 to porażka jest. 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2416
  • 10027
  • 86

Multiroom i orange tv go

@Januszbba  masz rację Windows 7 był najlepszy i moze win 8 a te nowsze niezbyt są udane 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@Pablo5 Cieszę się że jestem w Orange 🙂 to super sieć 🙂 nie wszystko jest idealne wiadomo 🙂 ale to forum jest super 🙂  i super pomocni ludzie. 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2416
  • 10027
  • 86

Multiroom i orange tv go

@Januszbbaja też uważam że Orange jest bardzo dobrą siecią. Wszyscy na forum nawzajem służymy sobie pomocą  Pozdrawiam 🙂